Dominika z MasterChefa se naštvala a promluvila. Nenávist? Nůž do zad? Bylo to úplně jinak

Publikováno 25. 11. 2016
Dominika a Lucie z MasterChefa
Zdroj: TV Nova

V kuchařské soutěži MasterChef Česko skončila na třetím místě, ale více než umístění se rozebírá její vyhrocená rivalita s finalistkou Lucií. Vážně šla Dominika své soupeřce po krku?

Finále soutěže MasterChef působilo opravdu velmi vyhroceně. Snad stejně jako souboj o kuchařskou korunu zaujaly komentáře v předchozím kole vyřazené Dominiky. Ta častovala bývalou soupeřku Dominiku často nehezkými slovy. Finále prezentovala jako souboj dobra proti zlu.


Na dotaz porotců, co by vyřazená Dominika poradila Jirkovi do finálového duelu s Lucií, odpověděla: „Jirka by si měl hlavně dát pozor, aby mu neskončil nůž v zádech!“


Ale byla opravdu Dominika ta špatná? Nezměnilo pár nešťastných slov pohled na soutěž? Dominika, která kvůli posledním kolům soutěže čelí dokonce slovním útokům na sociálních sítích, vysvětluje, jak to ve skutečnosti bylo.
 

Na celý finálový díl MasterChefa se podívejte ZDE


"S Luckou problém nemám, doteď se s ní bavím. Jsme kamarádky a normálně komunikujeme. Vůbec není pravda, že bych ji neměla ráda," vysvětluje Dominika.
 

Ale co její slova před finále o noži v zádech? To si kamarádky dělají? "To je ta moje hloupost, to byla legrace! To je můj smysl pro humor, jsem sarkastická a říkám tyhle vtipy, které ne všichni pochopí. Myslím, že i Lucka se tomu zasmála. Kamarádi to pochopí. Ale je mi jasné, že v televizi to nebylo někdy poznat. Zpětně mě tohle moc mrzí."


110

Dominika Kratinová v MasterChef Česko

Zdroj: TV Nova

MasterChef Česko Dominika

Hodnocení:


 

Dominika měla v MasterChefovi konfliktní vztah. Ale s někým úplně jiným než s Lucií. "Problém jsem měla s Kateřinou, ta mě od prvního kola neměla ráda. A vůbec netuším proč. Ale jinak mi to s nikým jiným neskřípalo."
 

A kdo byl podle Dominiky nejlepší kuchař v soutěži? Překvapivě to není Jiří, kterému otevřeně držela palce. "Lucka byla z nás nejlepší kuchařka. A neuvěřitelně se dokázala poprat se vším a s každým, kdo se jí nějakým způsobem snažil zavařit. Je to skvělá kuchařka."
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nový MasterChef: Neuvěříte, co Jirka udělá s výhrou!

TĚSNĚ POTÉ, CO PROHRÁLA: Nenáviděná Lucka promluvila. Za tohle ji budete milovat!