MasterChef: TOP14
včera 08:13

ZABIJAČKOVÉ HODY: Kdo nezvládne týmovou výzvu a půjde z kola ven? HLASUJTE!

Čtrnáct soutěžících bude již ve středu rozděleno do dvou týmů, které se během přípravy zabijačkových lahůdek postaví proti sobě. Minimálně jeden z nich však soutěž opustí. Kdo to bude tentokrát?

MasterChef: Zabijačka - 3
aktualizováno 16.02.

PRVNÍ VENKOVNÍ VÝZVA: Zabíjačkové hody soutěžícím pořádně zatopí!

Ve finále kulinářské soutěže MasterChef Česko zůstalo už jen čtrnáct soutěžících z TOP 16. Každý z nich se teď musí poprat o své místo v soutěži. Cesta za snem minimálně pro jednoho kuchaře skončí. Kdo bude následovat Báru a Marka a půjde s kola ven?

Marek Kühnel odpovídal
aktualizováno 16.02.

Marek z MasterChefa odpovídal živě: Rozpovídal se o drogách i napadení seniora

Druhý odpadlík z MasterChefa, čtyřiadvacetiletý Marek, odpovídal živě na dotazy fanoušků. V rozhovoru se vrátil zpět ke své minulosti, která v žádném případě nebyla růžová. Promluvil o drogách i napadení.

Ester Vosátková v 6. díle
aktualizováno 16.02.

SLAVNÁ RODINA: Babička Ester z MasterChefa je legendární česká herečka!

Ačkoliv se téměř celý pracovní život věnuje výkladu karet, v kuchyni MasterChefa se pohybuje jako skutečný profesionál. Naučila se snad to, co každou středu předvádí na televizních obrazovkách, od své slavné babičky, nejstarší české herečky?

Porotci MasterChef Česko
aktualizováno 12.02.

TŘI SYMPAŤÁCI: Na kterého porotce MasterChefa se každý týden těšíte nejvíce? HLASUJTE!

Pořad MasterChef Česko se v lednu vrátil na televizní obrazovky se zcela obměněnou porotou. Tu jste již měli po pěti odvysílaných dílech možnost dobře poznat. A nás zajímá, kdo z nich vás oslovil nejvíce!

MasterChef: ukázka - 6.díl - gastronomické hovado
aktualizováno 13.02.

V MasterChefovi přituhuje: Jsi gastronomické hovado! rozčilují se porotci

Již ve středu 13. února se na obrazovkách TV Nova rozpoutá opravdové emoční peklo. Soutěžícím z MasterChef Česko jde o všechno a začínají první ostré výměny názorů a první příkrá slova od poroty...

MasterChef: Lea Skálová - 6.díl (2)
aktualizováno 11.02.

Přistižena při činu! Co prováděla Lea z MasterChefa, když ji pozoroval Jan Punčochář? VIDEO

Sympatická kuchařka Lea má už zase pusu od ucha k uchu, zatímco ostatní potí krev a jsou na okraji nervového zhroucení! Co ji tolik pobavilo tentokrát?

Ester Vosátková - tajemný box
aktualizováno 11.02.

Předpověděla si budoucnost? Kartářka Ester prozradila, že věděla, co ji v MasterChefovi čeká!

Ester Vosátková se živí jako kartářka, předpovídá lidem budoucnost a v pátém díle MasterChefa si ji předpověděla i sama sobě!

MasterChef: Self - 6. díl
09.02.

VIDEO: Týmová hra, silný tlak a krev! V MasterChefovi jde do tuhého

Po vyřazení prvního amatérského kuchaře z finálové šestnáctky atmosféra v MasterChefovi zhoustla a tlak na soutěžící sílí čím dál víc. Nikdo z nich nechce být dalším, kdo show opustí... Co přinese šestý díl?

MasterChef: Šárka Castells - větrníky
08.02.

Zákeřnost a rivalita: Začaly v MasterChefovi první naschvály?

Bára ve čtvrtečním livestreamu prozradila, že těsně před svým odchodem ze soutěže MasterChef Česko zpozorovala u některých kuchařů začínající rivalitu. I vy jste mohli v pátém díle zaznamenat první neshody a zlomyslnosti. O kterých lidech je řeč?

MasterChef: Kristína Nemčková
aktualizováno 08.02.

To je ale roztomilá cácorka! Jak vypadala nejmladší účastnice MasterChefa jako malá? FOTO

Už od začátku vysílání porotu zaujala Kristína Nemčková. V soutěži MasterChef Česko ohromila zejména kvůli svému mladému věku. Je jí totiž pouze sedmnáct let. Nutno podotknout, že slečna je to velice půvabná, ale v minulosti, kdy už byla zkušenou kuchařkou, byste ji poznali sotva.

Bára Nosková - odpovídala živě
aktualizováno 15.02.

Bára z MasterChefa odpovídala živě: Po vyřazení ze soutěže nezahálí, plánuje rozjet vlastní projekt

Pětatřicetiletá Bára opustila finálovou TOP16 jako první ze soutěžících. Její brzký odchod jí ale dal možnost přemýšlet nad svými vlastními projekty. Netroškaří a bude mít ještě hodně co dělat!