MasterChef Story: Přemek Forejt
aktualizováno 10.01.

MasterChef Story 3: Děda profesor, babička doktorka a já mám jen výučák, říká Přemek Forejt

Nejdříve sklízel za svou kreativitu a výjimečnost kritiku. Počáteční chyby ale eliminoval a dostal se na vrchol. Stojí si za tím, že každé jídlo by mělo mít svůj příběh. Stejně tak jako jeho knedla s vejcem z Bizzare menu. Jak je možné z pokrmu, který běžně připravuje každá domácnost, vytvořit něco speciálního a jaký příběh za tím stojí?

Masterchef Story: Radek Kašpárek
aktualizováno 10.01.

MasterChef Story 2: Michelinský kuchař Radek Kašpárek o tom, jak uspět a nezničit se při tom

Radek Kašpárek, šéfkuchař a majitel restaurace oceněné michelinskou hvězdou, přiznal, že jeho cesta na vrchol byla vyčerpávající a že se v určitých chvílích dokonce bál o své zdraví. Čemu vděčí za svůj úspěch?

Masterchef story - 3
aktualizováno 10.01.

MasterChef Story 1: První jídlo šlo do záchodu, říká hvězda české kuchyně Jan Punčochář

Jan Punčochář miluje česká jídla a říká se o něm, že je to “Básník mezi pánvemi”. Jeho cesta na vrchol mezi nejlepší kuchaře však poezií nebyla. Prošel si peklem, jak sám říká ve své zpovědi. Na tu se podívejte už teď ve videu.

Přemek Forejt
03.12.

Profil porotce: Přemek Forejt

Přemek Forejt (30) sice vypadá jako teenager, ale ve své restauraci v Olomouci vaří mistrovská díla. Nikterak se netají tím, že jeho babička byla doktorka a děda profesor – a on má jenom výuční list.

MasterChef - Radek Kašpárek
02.12.

Profil porotce: Radek Kašpárek

V nejnovější řadě MasterChef Česko zasedl do poroty Radek Kašpárek, který je sice z Ostravy, ale bezmezně miluje Skandinávii. Ta je určujícím trendem v jeho michelinské restauraci Field. Cesta za slávou byla vyčerpávající a i sám Kašpárek se rozhodl, že trochu zvolní. Jeho zkušenosti v oboru jsou letité. A především díky nim může hodnotit ostatní soutěžící.

Jan Punčochář
01.12.

Profil porotce: Jan Punčochář

Považuje se za milovníka jídla v pravém slova smyslu. Jan Punčochář (39) o sobě tvrdí, že nikdy nechtěl dělat nic jiného než kuchaře. V současné době je šéfkuchařem v restauraci Grand Cru Restaurant.

Končí Filip Kuchler s vařením?
aktualizováno 02.12.

Filip z MasterChefa se naštval a vážně si zranil ruku! Možná už nikdy nebude vařit

Při vaření skoro čaroval. Jeho pokrmy oslňovaly i náročné porotce. Teď se ale zdá, že může být s plánovanou kariérou kuchaře konec. Filip Kuchler si drasticky ublížil. Co se mu přesně stalo?

Lucie vs. Jiří
aktualizováno 22.11.

LUCKA, NEBO JIRKA? Koho tipují za vítěze porotci MasterChefa? Budete překvapeni!

Porotci měli možnost pozorovat, jak se kulinářské umění soutěžících během celé soutěže vyvíjelo, znají jejich přednosti i jejich slabiny. Koho tipují za vítěze?

MasterChef
aktualizováno 18.11.

ZPOVĚĎ: Vztek, nebo uznání pro soupeře? Jaké byly pocity Dominiky těsně po vypadnutí z MasterChefa?

MasterChefa opustil další soutěžící. Co jsme se z rozhovoru po vyřazení dozvěděli? A komu přeje vítězství?

MasterChef: Soutěžící Tomáš Hertl s manželkou
aktualizováno 05.10.

VIDEO: O osudu soutěžících rozhodovali jejich nejbližší!

V oblíbené kuchařské show MasterChef, zbývá posledních sedm soutěžících. V dalším díle jste mohli vidět souboj, do kterého byly zavlečeny i rodiny nadějných kuchařů. Díl s podtextem Rodinná večeře byl plný napětí...