MasterChef: Kristína Nemčková
aktualizováno 08.02.

To je ale roztomilá cácorka! Jak vypadala nejmladší účastnice MasterChefa jako malá? FOTO

Už od začátku vysílání porotu zaujala Kristína Nemčková. V soutěži MasterChef Česko ohromila zejména kvůli svému mladému věku. Je jí totiž pouze sedmnáct let. Nutno podotknout, že slečna je to velice půvabná, ale v minulosti, kdy už byla zkušenou kuchařkou, byste ji poznali sotva.

MasterChef: Kristína Nemčková
aktualizováno 05.02.

Příběh nejmladší kuchařky z MasterChefa chytá za srdce: Prý je dítětem za odměnu!

V kulinářské soutěži MasterChef Česko se sešlo nespočet zajímavých osobností. Mezi nimi je i Kristína Nemčková, které je pouhých sedmnáct let. Rodiče na ni musí být zákonitě pyšní. Poprvé totiž vzala vařečku do ruky v pěti letech a už ji nepustila…

MasterChef: Monika Kokyová - 5
31.01.

Monika z MasterChefa promluvila o rasismu: Setkání s realitou je smutné

Monika Kokyová se snaží získat titul v kulinářské show MasterChef Česko. Už před nástupem do studia dlouho nemohla najít práci, jelikož nemá praxi v oboru. Jinde ji dle jejích slov nechtěli vzít kvůli jejímu romskému původu...

MasterChef: Kristína Nemčková
27.01.

Mladičká kuchařinka z MasterChefa ukazuje svoje cukrovinky ráda: Tady jsou ty nejlepší

Kristína Nemčková je teprve sedmnáctiletá účastnice kulinářské show MasterChef. Popularity se rozhodně nebojí. Nejmladší soutěžící si zakládá na sociálních sítích a má je takřka dokonalé. Tady jsou nejpovedenější výtvory, které má talentovaná Kristína na svědomí.

MasterChef: Kateřina Kolbová
aktualizováno 22.01.

Chtěla být modelkou, a tak zhubla na 43 kilo: Kateřina z MasterChefa promluvila o temné minulosti

Jednou z účastnic kulinářské soutěže MasterChef Česko je i sedmadvacetiletá Kateřina Kolbová, která pracuje jako účetní, ale ráda by se živila pečením těch nejsladších dortíků na světě.

MasterChef: Kristína Nemčková
aktualizováno 16.01.

Sedmnáctka z MasterChefa je učiněná byznysmenka: Dort pekla i Marešovi!

Sedmnáctiletá Kristína Nemčková pochází ze Slovenska a kuchtit ji bavilo odjakživa. Momentálně bojuje v kulinářské show MasterChef, kde prezentuje své výtvory. Propagovat se Kristína rozhodně umí. V minulosti totiž už pekla dort pár celebritám. Třeba i Leoši Marešovi!

MasterChef Česko: Hvězda Ulice Patricie Solaříková bude díky novému online pořadu součástí show MasterChef Česko! - 3
aktualizováno 12.01.

Patricie Solaříková o MasterChefovi: Soutěžící mě učili dokonce i krájet cibuli!

Nejnovější řada kulinářské show MasterChef už běží na obrazovkách televize Nova. Je bez debat, že fanoušků má více než dost. I proto vznikl online pořad Jak to vidí MasterChef, který moderuje Patricie Solaříková (30). V něm se dozvíte nejen informace ze zákulisí, ale uvidíte i rozhovory se soutěžícími. Patricie na kameru prozradila, že ve vaření zrovna moc nesviští.