MasterChef: TOP14
včera 08:13

ZABIJAČKOVÉ HODY: Kdo nezvládne týmovou výzvu a půjde z kola ven? HLASUJTE!

Čtrnáct soutěžících bude již ve středu rozděleno do dvou týmů, které se během přípravy zabijačkových lahůdek postaví proti sobě. Minimálně jeden z nich však soutěž opustí. Kdo to bude tentokrát?

MasterChef: Zabijačka - 3
aktualizováno 16.02.

PRVNÍ VENKOVNÍ VÝZVA: Zabíjačkové hody soutěžícím pořádně zatopí!

Ve finále kulinářské soutěže MasterChef Česko zůstalo už jen čtrnáct soutěžících z TOP 16. Každý z nich se teď musí poprat o své místo v soutěži. Cesta za snem minimálně pro jednoho kuchaře skončí. Kdo bude následovat Báru a Marka a půjde s kola ven?

Marek Kühnel odpovídal
aktualizováno 16.02.

Marek z MasterChefa odpovídal živě: Rozpovídal se o drogách i napadení seniora

Druhý odpadlík z MasterChefa, čtyřiadvacetiletý Marek, odpovídal živě na dotazy fanoušků. V rozhovoru se vrátil zpět ke své minulosti, která v žádném případě nebyla růžová. Promluvil o drogách i napadení.

Ester Vosátková v 6. díle
aktualizováno 16.02.

SLAVNÁ RODINA: Babička Ester z MasterChefa je legendární česká herečka!

Ačkoliv se téměř celý pracovní život věnuje výkladu karet, v kuchyni MasterChefa se pohybuje jako skutečný profesionál. Naučila se snad to, co každou středu předvádí na televizních obrazovkách, od své slavné babičky, nejstarší české herečky?

Marek Kühnel - EYE
aktualizováno 15.02.

Vyřazený Marek přiznal, jaká byla jeho největší chyba v MasterChefovi

Druhým odpadlíkem v kulinářské soutěži MasterChef Česko se stal Marek. Posledním hřebíčkem do rakve pro něj bylo nepovedené vejce Benedikt. Jak se k vyřazení staví?

Jak to vidí - 6. díl
aktualizováno 13.02.

Jak to vidí MasterChef, 6.díl: Vyřazený Marek chce dělat společníka. Ale s vařením nekončí

Marek Kühnel sice vypadl, ale smutný určitě není a s moderátorkou Patricií dokonce i flirtuje! Líbili by se vám jako pár nebo by jste si Marka vzali radši sami do kuchyně? Na druhou stranu však Marek také připustil, že MasterChef na něm zanechal i psychickou ujmu a že se především Radka Kašpárka bál. Monika Kokyová měla na mále a popsala, jak bojovala. Sama také přiznala, že napětí skutečně stoupá a že si už i dokonce povídá s jídlem. Co mu říká? To a více uvidíte v novém díle Jak to vidí MasterChef!

MasterChef recepty: Kuře Poulet de Bresse
aktualizováno 13.02.

MasterChef recepty: Kuře Poulet de Bresse podle Petra Březiny

Pro mnohé soutěžící se stala příprava kuřete v šestém díle naprostým propadákem. Kdo ale dokázal porotcům naservírovat skutečně delikátní pokrm, byl Petr Březina! Připravte i vy jeho kuře Poulet de Bresse a budťe doma za MasterChefa.

MasterChef: TOP16
aktualizováno 14.02.

Láska prochází žaludkem: Připravte si dokonalé valentýnské menu podle kuchařů z MasterChefa

Hodláte připravit svému milovanému partnerovi či partnerce výjimečnou valentýnskou večeři, ale žádný nápad na menu zatím nemáte? Nevěšte hlavu, MasterChef Česko vám poradí!

Mona a Zuzka: ukázka 6.díl
aktualizováno 13.02.

Do očí se pravda říká těžko: Co si Mona skutečně myslí o své parťačce z týmu?

Šestý díl MasterChefa je za dveřmi a přináší nejen vaření ve dvojicích, ale i pořádnou várku zvratů a nečekaných „překvapení“. Co po „gastronomickém hovadu“ a vlně kritiky může ještě přijít?

MasterChef - 6. celý díl
aktualizováno 13.02.

CELÝ 6. DÍL MASTERCHEFA: Vaření ve dvojicích a velmi ostrá kritika porotců

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Na patnáct nejlepších českých amatérských kuchařů a kuchařek čekají dvě náročné výzvy, na jejichž konci bude muset jeden kuchař soutěž opustit

Porotci MasterChef Česko
aktualizováno 12.02.

TŘI SYMPAŤÁCI: Na kterého porotce MasterChefa se každý týden těšíte nejvíce? HLASUJTE!

Pořad MasterChef Česko se v lednu vrátil na televizní obrazovky se zcela obměněnou porotou. Tu jste již měli po pěti odvysílaných dílech možnost dobře poznat. A nás zajímá, kdo z nich vás oslovil nejvíce!

MasterChef: ukázka - 6.díl - gastronomické hovado
aktualizováno 13.02.

V MasterChefovi přituhuje: Jsi gastronomické hovado! rozčilují se porotci

Již ve středu 13. února se na obrazovkách TV Nova rozpoutá opravdové emoční peklo. Soutěžícím z MasterChef Česko jde o všechno a začínají první ostré výměny názorů a první příkrá slova od poroty...