MasterChef: Aleš Bejr
08.01.

PRSNÍ RODEO: Bodyguard Aleš zkoušel vyděsit porotu MasterChefa svaly i výhrůžkami

Už zítra se na obrazovky TV Nova vrací největší kuchařská show v Česku. Porota MasterChef Česko hledá ty nejtalentovanější, ale nejprve si zažije pořádný bizár. Co ji hned v prvním díle překvapí?

MasterChef
aktualizováno 20.11.

MasterChef proti plýtvání potravinami: Darovat do potravinové banky můžete i vy!

Nespotřebované potraviny z MasterChefa si nerozebere personál ani se nevyhazují – slouží dobré věci. Po skončení pořadu se odvážejí do potravinové banky, kde pomohou potřebným. Jak taková spolupráce probíhá?

MasterChef: Hrdinové ocenění Cenou Michala Velíška
aktualizováno 02.11.

VIDEO z MasterChefa: Tito lidé nasadili svůj život. Všechny překvapili svou skromností

Aleš Babinski, Pavel Staňa, Lucie a Michal Kučerovi, Jiří Nesázel. Tito lidé, kteří riskovali, aby nezištně pomohli někomu jinému a byli oceněni Cenou Michala Velíška, navštívili show MasterChef Česko. Budete překvapeni jejich skromností.

MasterChef Česko: V kuchyni u Marka Fichtnera
aktualizováno 01.11.

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Jak vypadá kuchyně porotce MasterChefa Marka Fichtnera? Asi vás překvapí!

Porotce Marka Fichtnera jsme překvapili v restauraci, ve které pracuje jako šéfkuchař. A dostali jsme od něj opět velmi cenné kulinářské rady. A věříme, že i vy!

MasterChef Česko: Porotce Miroslav Kalina
aktualizováno 28.10.

TIPY DO KUCHYNĚ: Takhle snadno nakrájíte cibuli a oloupete česnek! Radí Kalina

Zkušený kuchař, nekompromisní porotce a v soukromí bavič. Takový je Miroslav Kalina, který každý týden společně s kolegy Markem Fichtnerem a Markem Raditschem hodnotí kulinářské umění amatérských kuchařů. A my ho překvapili v jeho restauraci a vyptali se ho na ty nejlepší vychytávky, které vám pomohou posunout vaše vaření o level výš.

MasterChef: Hrdinové ocenění Cenou Michala Velíška
aktualizováno 26.10.

Nasadili svůj život, aby pomohli někomu jinému! Pro ně uvaří soutěžící MasterChef

Pěti hrdinům, kteří neváhali nasadit svůj život pro záchranu druhých, dnes večer uvaří soutěžící z pořadu MasterChef Česko. Jejich speciality tak ochutná muž, který se v nemocnici postavil ozbrojenému útočníkovi a zachránil tak život zdravotní sestře, manželé, kteří zpacifikovali agresivního násilníka, jenž pobodal ženu, mladý hrdina, který zachránil přátele při přestřelce v restauraci Družba v Uherském Brodě, a mladík, který zachránil život cyklistovi po srážce s vlakem!

MasterChef: 20. díl
aktualizováno 26.10.

20. DÍL MasterChef Česko: Tak takhle se vaří tříchodové menu pro hrdiny!

V soutěži MasterChef už zbývá jen pět amatérských kuchařů. Každý se snaží předvést to nejlepší, každý chce vyhrát. Komu se to tentokrát nepovede a bude muset z kola ven?

MasterChef: Marek Fichtner
aktualizováno 04.11.

TIPY od šéfkuchaře Marka Fichtnera: Co říká na ohřívání v mikrovlnce a na palmový olej?

Porotce show MasterChef Česko Marka Fichtnera jsme navštívili v restauraci, kde pracuje jako šéfkuchař. A dal nám spoustu dobrých rad, které posunou vaše domácí vaření o level výš!

MasterChef: Zbylá pětice soutěžících
aktualizováno 26.10.

Ukázka z DNEŠNÍHO MasterChefa: 39 talířů a 5 finalistů, to je výzva!

Řady soutěžících prořídly a o titul MasterChef Česko jich bude bojovat už jen pět. Honza, Lucie, Jiří, Dominika a Pavel. Všichni výborní kuchaři, kteří dávají do soutěže všechno. A napětí stoupá.

MasterChef Česko: Kterému amatérskému kuchaři přejete vítězství?
aktualizováno 26.10.

ANKETA: Komu přejete VÍTĚZSTVÍ v show MasterChef Česko? Dejte hlas svému oblíbenci!

V reality show MasterChef Česko zbývá už jen pět soutěžících. Ti vaří ze všech sil, aby se probojovali k vysněné výhře. Koho byste vy rádi viděli jako nejlepšího amatérského kuchaře Česka?

MasterChef Česko: Filip Kuchler
aktualizováno 25.10.

Jeho krevety sklidily ovace! Soutěžící Filip z MasterChef nám prozradil recept!

Dostat se do finálové šestky nejlepších amatérských kuchařů České republiky, to už je tedy něco! A probojoval se tam i soutěžící z Brna, Filip Kuchler. Soutěž minule bohužel opustil. Nás zajímalo, co si z ní odnesl a na čem bude pracovat dál. A mimochodem nám prozradil svůj kuchařský majstrštyk!

MasterChef Česko: Miroslav Kalina
22.10.

Exkluzivní tipy k vaření od porotce MasterChef Česko Miroslava Kaliny: Nejezte margarín, je škodlivý!

Miroslav Kalina, Marek Raditsch, Marek Fichtner. Tito pražští šéfkuchaři se každý týden objevují na televizních obrazovkách, aby ohodnotili nejlepší amatérské kuchaře. Sami mají s vařením mnohaleté zkušenosti. Zašli jsme proto do restaurace k Miroslavu Kalinovi a zeptali se ho na ty nejlepší kuchařské fígle.