MasterChef: Stana
aktualizováno včera 17:54

Arogantní soutěžící v MasterChefovi dostane co proto: Přemek Forejt se s ním nemazlí! VIDEO

Už ve středu diváky čeká další castingové kolo pořadu MasterChef Česko. Talenty střídají i kontroverzní účastníci, kteří se snaží získat titul nejlepšího amatérského kuchaře v Česku různými pokrmy...

MasterChef - Pavel Krajčík
14.01.

Obchodník s vínem naservíroval porotě MasterChefa netradiční pokrm: Kotrč je šokoval!

Druhý díl kuchařské show MasterChef Česko je za dveřmi a diváci se už teď mohou těšit na výtvor sedmatřicetiletého obchodníka s vínem, který by chtěl vařit profesionálně a pořad MasterChef Česko považuje za skvělý start! Otázkou je, jestli s ním budou souhlasit i porotci...

MasterChef: Tichá - 2
aktualizováno 10.01.

CO JSTE V TV NEVIDĚLI: Tereza v MasterChefovi nepostoupila tak hladce. Dostala ještě speciální úkol!

Kulinářská show MasterChef Česko zná první jména postupujících soutěžících. Mezi nimi je v tuto chvíli i Tereza Tichá, jejíž postup do dalšího kola nebyl tak jednoznačný, jak se divákům u televizních obrazovek mohlo zdát!

Masterchef: Přemek Forejt
aktualizováno 10.01.

Největší bizár v kuchyni: Přemek Forejt prozradil, co by nikdy nedal na stůl

Nejmladší porotce pořadu MasterChef Česko má ve svém věku na kontě už spoustu kuchařských úspěchů. V pouhých sedmadvaceti letech získal důvěru investora, který mu dal v restauraci naprosto volnou ruku. Jak s tím naložil a co vybudoval?

Masterchef: Castingy - Stáňa
aktualizováno 03.01.

VIDEO: Kontroverzní vlásenkář a bývalý cukrář se chce stát MasterChefem! Má na to?

Představujeme vám další čtyři milovníky vaření, kteří přišli zkusit štěstí na casting do oblíbené kulinářské show MasterChef Česko. Již od středy 9. ledna sledujte, kdo postoupí mezi 16 nejlepších.

Masterchef2019: Castingy - 2
aktualizováno 03.01.

VIDEO: Pastinákové či batátové pyré s višňovou omáčkou. Už castingy MasterChefa ukázaly skvělou kuchyni

Do pořadu Masterchef Česko se přihlásily stovky milovníků vaření. Šestnáct amatérských kuchařů se utká o titul Masterchefa a výhru půl milionu korun. Jak probíhaly castingy, kdo soutěžící do kuchařské show přihlásil a zda mají podporu od svých rodin a přátel, se dozvíte v reportáži.

Masterchef2019: Studio - 7
29.12.

VIDEO: Radiační technik, kartářka i onkologická pacientka. Všechny pojí jeden sen - chtějí být Masterchefem!

Už 9. ledna odstartuje kuchařská show, na kterou diváci netrpělivě čekají. Porota vybrala nejlepších šestnáct, kteří postoupili do dalších kol, kde se utkají o titul českého MasterChefa a výhru půl milionu korun. Podívejte se, jak probíhaly castingy a která jídla si soutěžící pro porotu připravili.

Masterchef: Přemek Forejt
aktualizováno 10.01.

VIDEO: Slavný kuchař prozradil, čím bude výjimečná nová řada MasterChefa. Máte se na co těšit!

Přemek Forejt je nejmladším členem obměněné poroty v nové řadě MasterChef Česko. Uznávaný šéfkuchař olomoucké restaurace Entrée prozradil, na co se už za pár týdnů můžete těšit!

Miroslav Kalina
aktualizováno 30.11.

Miroslav Kalina o novém českém MasterChefovi: Ty prachy utratí hned! Je jasné, za co

Podívejte se také, co ve videu Jirkovi poradil mírumilovný porotce MasterChefa Miroslav Kalina, který má dlouhou praxi v oblasti gastronomie. Tyto rady se Jirkovi budou rozhodně hodit!

Rivalita v MasterChefovi
aktualizováno 27.11.

S kým měla Lucka v MasterChefovi největší problém? Promluvili další soutěžící!

Někteří lidé si sednou, jiní se nesnášejí už od prvního pohledu. A ve chvíli, kdy se do hry ještě zapojí tak lákavé ceny, jako jsou v MasterChefovi, jdou často veškeré sympatie stranou...

Finále MasterChef Česko
aktualizováno 28.11.

Exkluzivní pohled do zákulisí MasterChefa: Taková byla nálada v kuchyni před velkým finále!

MasterChef Česko už svého vítěze zná – Jirka v posledním kulinářském souboji porazil Lucii. Jak to ale vypadalo v kuchyni Masterchefa před velkým finále a během něj?

Lucie v MasterChefovi
aktualizováno 25.11.

TĚSNĚ POTÉ, CO PROHRÁLA: Nenáviděná Lucka promluvila. Za tohle ji budete milovat!

Lucie skončila ve velkém finále druhá. Přestože předvedla vynikající kuchařský výkon, na Jiřího to nestačilo. Jak Lucka hodnotí soutěž a co pro ni bylo nejtěžší?