MasterChef - soutěžící si uřízla kus prstu
aktualizováno 08.12.

VIDEO: Jen pro silné povahy. Soutěžící v MasterChefovi si uřízla prst

V soutěži MasterChef, která slavila úspěch nejen v Česku, ale také v řadě dalších zemí světa, musejí soutěžící uvařit co nejlepší jídlo za velmi krátký čas. V rychlosti bohužel občas dochází i k vážnějším zranění.

MasterChef: Filip Kuchler
aktualizováno 02.12.

Rozhovor s vážně zraněným Filipem z MasterChefa: Vařit s jednou rukou nebude!

Filip Kuchler (25) si vážně poranil ruku. Má z devadesáti procent přetrhané vazy a podle všeho bude nutná operace. K plotně se teď tedy FIlip dlouho nepostaví. Otevřeně promluvil o tom, co bude dělat dál a jak ke zranění přišel.

Končí Filip Kuchler s vařením?
aktualizováno 02.12.

Filip z MasterChefa se naštval a vážně si zranil ruku! Možná už nikdy nebude vařit

Při vaření skoro čaroval. Jeho pokrmy oslňovaly i náročné porotce. Teď se ale zdá, že může být s plánovanou kariérou kuchaře konec. Filip Kuchler si drasticky ublížil. Co se mu přesně stalo?

MasterChef: Pavel Nýdrle o zranění
aktualizováno 30.09.

Au! Utržený lýtkový sval! Pavel i po zranění bojuje dál. A následky?

Lehké zranění jako je pořezání k profesi kuchaře snad i patří. Ale že se někdo v kuchyni zraní natolik, že pro něj přijede záchranka, je situace celkem nevídaná a hlavně nepříjemná. Ovšem i taková je realita soutěže MasterChef Česko. Plné nasazení soutěžící Pavel odnesl utrženým lýtkovým svalem. Nám se svěřil, co s ním teď bude dál.

MasterChef: Pavel Nýdrle
aktualizováno 15.09.

Utržený sval a převoz do nemocnice! Kdo se tak děsivě zranil v MasterChef Česko?

Dnešní díl soutěže bude opravdu dramatický. Zranění ohrozí další účast jednoho kuchaře v show. Jak to dopadne? Překoná sám sebe nebo to bude muset vzdát?