MasterChef: Soutěžící - 2
aktualizováno včera 17:15

Šárka Castells

Temperamentní Šárka na casting dorazila v doprovodu své sestry Hany a syna Antonia. Prožívá nejkrásnější období svého života a ráda by napsala knihu receptů a nápadů.

MasterChef: Soutěžící casting - 2.díl - 2
aktualizováno dnes 12:41

Zuzana Böhmová

Zuzku do MasterChefa přivedla vášeň pro vaření. Je to činnost, která ji velmi uklidňuje. Má tři malé dět,i a tak v kuchyni denně stráví možná více času než by sama chtěla.

MasterChef: Soutěžící - 5
aktualizováno včera 17:07

Zdeněk Rajniš

Upovídaný Zdeněk odzbrojil porotu svou otevřeností a vtipem. Během vaření se vůbec nestresoval. Na otázku, proč se do soutěže přihlásil, odpověděl, že si toho už hodně vyzkoušel a teď chce vyhrát!

MasterChef: Soutěžící - 8
aktualizováno včera 17:43

Tereza Tichá

Porota si nebyla pokrmem, který Terka připravila, natolik jistá, aby ji poslala s čistým svědomím dál, takže se rozhodla jí dát ještě jeden bonusový úkol - připravit omeletu. S tím si poradila bravurně a je mezi sedmadvaceti nejlepšími kuchaři!

MasterChef: Soutěžící casting - díl 2 - 4
aktualizováno včera 23:18

Tereza Kristková

Protože se řídí se heslem "V jednoduchosti je krása", vsadila na pokrm s lehkou přípravou a postoupila do dalšího kola!

MasterChef: Soutěžící - 9
aktualizováno včera 17:38

Petr Solař

Petr ukázal, že vařit umí, a postoupil z prvního castingu do dalšího kola. Sledujte jeho cestu fenomenální kuchařské show MasterChef Česko.

MasterChef: Soutěžící casting - 2.díl - 3
aktualizováno včera 23:09

Petr Březina

Petr se gastronomii věnuje už od dětství. Momentálně otočil život o 180°, z města se stěhuje na venkov a svou dosavadní práci hodlá vyměnit za splněný sen - stát se MasterChefem!

MasterChef: Soutěžící casting - 2.díl - 8
aktualizováno dnes 12:34

Pavel Krajčík

Na casting Pavla doprovodila manželka s dětmi. Porotci byli z jídla, které uvařil, natolik paf, že postoupil rovnou do TOP 16!

MasterChef: Soutěžící casting - 2.díl - 12
aktualizováno dnes 12:36

Oliver Pape

Oliverova rodina žije ve Francii, on na castingu vsadil na indickou kuchyni a vyplatilo se! Porotci si velmi pochutnali a on se těší z postupu mezi sedmadvacet nejlepších!

MasterChef: Soutěžící casting - 2.díl - 6
aktualizováno včera 23:14

Monika Kokyová

Monika je vyučená kuchařka romské národnosti, kvůli které se jí zatím nepodařilo najít stálou práci. Recept, se kterým na castingu uspěla, našla na internetu a do dalšího kola postoupila jen díky slibu, že příště už uvaří něco ze své domácí kuchyně!

Mirek Polák
aktualizováno včera 16:48

Miroslav Polák

Míra hrál odmalička hokej, bohužel se ale před dvěma lety těžce zranil při zápase v Německu a přetrhal si vazy v koleni. Po operaci už se k hokeji téměř nevrátil, protože zjistil, že pro něj nemá takový význam jako dřív. Místo hokeje se začal věnovat vaření. Do pořadu MasterChef Česko se chtěl přihlásit již v předchozí řadě, ale nenašel odvahu...

MasterChef: Hruška
aktualizováno včera 17:56

Miroslav Hruška

Míra se dříve věnoval fotbalu, ale od začátku studia na vysoké škole přilnul k vaření. Do show se přihlásil proto, že chtěl zjistit, co na tohle jeho hobby řeknou opravdoví profesionálové ve složení Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Honza Punčochář.