Mona a Zuzka: ukázka 6.díl
aktualizováno 13.02.

Do očí se pravda říká těžko: Co si Mona skutečně myslí o své parťačce z týmu?

Šestý díl MasterChefa je za dveřmi a přináší nejen vaření ve dvojicích, ale i pořádnou várku zvratů a nečekaných „překvapení“. Co po „gastronomickém hovadu“ a vlně kritiky může ještě přijít?

MasterChef: Kristína Nemčková
aktualizováno 05.02.

Příběh nejmladší kuchařky z MasterChefa chytá za srdce: Prý je dítětem za odměnu!

V kulinářské soutěži MasterChef Česko se sešlo nespočet zajímavých osobností. Mezi nimi je i Kristína Nemčková, které je pouhých sedmnáct let. Rodiče na ni musí být zákonitě pyšní. Poprvé totiž vzala vařečku do ruky v pěti letech a už ji nepustila…

MasterChef: Monika Kokyová - 4
aktualizováno 28.01.

Měla jsem hlad a máma nebyla doma: Monika z MasterChefa prozradila, jak se dostala k vaření

Monika Kokyová, která se účastní soutěže MasterChef Česko, umí bezesporu bezvadně vařit. Naučila se to totiž už v útlém věku. Když čekali s bratrem na maminku, než přijde z práce, často je přepadl hlad – a ten je nejlepší kuchař...

MasterChef: Kristína Nemčková
27.01.

Mladičká kuchařinka z MasterChefa ukazuje svoje cukrovinky ráda: Tady jsou ty nejlepší

Kristína Nemčková je teprve sedmnáctiletá účastnice kulinářské show MasterChef. Popularity se rozhodně nebojí. Nejmladší soutěžící si zakládá na sociálních sítích a má je takřka dokonalé. Tady jsou nejpovedenější výtvory, které má talentovaná Kristína na svědomí.

MasterChef: Honza Vorel
aktualizováno 22.01.

Nechtěli, aby vařil: S kým měl šestiprstý Honza z MasterChefa největší konflikt?

V nejnovější řadě kulinářské show MasterChef Česko se sešlo mnoho silných osobností. Mezi kuchaři vyniká například dvaadvacetiletý Honza Vorel, který se narodil dohromady s šesti prsty na rukou. Až na ekonomické škole pochopil, že nechce být zavřený v kanceláři, ale raději stráví šestnáct hodin na nohou kvůli práci, kterou miluje. Jeho představu ale nezkousla jedna osoba v rodině...

MasterChef: Barbora Nosková
aktualizováno 21.01.

Musí žena umět vařit? Modelka Bára z MasterChefa na to má dost kontroverzní názor

Modelka Barbora Nosková (35) v současnosti bojuje o titul MasterChef Česko. Co jste o ní rozhodně netušili?

MasterChef: Stana
aktualizováno 16.01.

Arogantní soutěžící v MasterChefovi dostane co proto: Přemek Forejt se s ním nemazlí! VIDEO

Už ve středu diváky čeká další castingové kolo pořadu MasterChef Česko. Talenty střídají i kontroverzní účastníci, kteří se snaží získat titul nejlepšího amatérského kuchaře v Česku různými pokrmy...

MasterChef: Honza Vorel - casting - 1
15.01.

VIDEO: Vaří jen šesti prsty, přesto chce být MasterChefem

O titul MasterChef Česko se popere i dvaadvacetiletý Honza, jehož život omezuje handicap. Jak se popere s nelehkým úkolem?

MasterChef Česko: Kristina Němčková - 4
11.01.

Při škole si vydělá balík: Sedmnáctiletá studentka z MasterChefa je už nyní díky svému umění na roztrhání!

V nejnovější řadě MasterChefa bude těžké vybrat toho nejlepšího, jelikož talentů se tam sešlo požehnaně. Patří mezi ně i sedmnáctiletá Kristína Nemčková, kterou do soutěže přihlásila maminka. Studentka obchodní akademie v Satalicích nezahálí a ve svém věku peče dorty na zakázku!

MasterChef: Soutěžící - 6
aktualizováno 15.01.

Bojovnice Denisa z MasterChefa: Rakovinu léčí svépomocí a má vynikající výsledky!

Denisa Cziglová (31) se může radovat. Postoupila totiž v kulinářské show MasteChef Česko. Je zde bezesporu jednou z největších bojovnic. Alespoň v osobním životě určitě. Na mozku jí totiž našli nádor, ale ona chemoterapii odmítla. Léčí se dobrou náladou a zdravou, vegetariánskou stravou, se kterou slaví úspěchy. V pořadu Jak to vidí MasterChef prozradila Patricii Solaříkové (30), kdy se jí chce nejvíce hřešit.

Masterchef2019: Castingy - 2
aktualizováno 03.01.

VIDEO: Pastinákové či batátové pyré s višňovou omáčkou. Už castingy MasterChefa ukázaly skvělou kuchyni

Do pořadu Masterchef Česko se přihlásily stovky milovníků vaření. Šestnáct amatérských kuchařů se utká o titul Masterchefa a výhru půl milionu korun. Jak probíhaly castingy, kdo soutěžící do kuchařské show přihlásil a zda mají podporu od svých rodin a přátel, se dozvíte v reportáži.

Masterchef2019: Studio - 7
29.12.

VIDEO: Radiační technik, kartářka i onkologická pacientka. Všechny pojí jeden sen - chtějí být Masterchefem!

Už 9. ledna odstartuje kuchařská show, na kterou diváci netrpělivě čekají. Porota vybrala nejlepších šestnáct, kteří postoupili do dalších kol, kde se utkají o titul českého MasterChefa a výhru půl milionu korun. Podívejte se, jak probíhaly castingy a která jídla si soutěžící pro porotu připravili.