Večeře s MasterChefem - Jan Punčochář - 1
14.01.

Večeře s MasterChefem 1. díl: Jan Punčochář přivítal v restauraci Grand Cru i bývalou hvězdu Ulice

Porotce MasterChefa Jan Punčochář si do své restaurace Grand Cru sezval hosty, kterým nabídl to nejlepší, co ve své kuchyni připravuje. Jak si foodblogerka Cat&Cook s přítelem, herec Aleš Háma a moderátor Ivan Vodochodský pochutnali?

Cat&Cook - Večeře s MasterChefem
aktualizováno 15.01.

A ÚPLNĚ SE ROZPRSKLO! Food bloggerka prozradila, jak probíhala večeře u Honzy Punčocháře

Jedním z hostů Večeře s MasterChefem byla i talentovaná kuchařka a cukrářka Ivka Jindřichová, která veřejně vystupuje pod pseudonymem Cat&Cook. Na svém blogu zveřejňuje mnoho zajímavých receptů, kterými inspiruje spousty lidí. Co říká na večeři Honzy Punčocháře?

MasterChef: Přemek Forejt
13.01.

Přemek Forejt v šoku: Čím ho jeden ze soutěžících odrovnal?

Druhý díl show MasterChef Česko se pomalu blíží a přináší sebou další várku ojedinělých kuchařských výtvorů, v dobrém i špatném slova smyslu. Na co se diváci mohou těšit?

Porotci Masterchefa ve Snídani s Novou
aktualizováno 10.01.

Porotci MasterChefa promluvili o nejhorším soutěžícím: Nepochopíte, co jim arogantní cukrář naservíroval!

MasterChef Česko už dnes startuje na obrazovkách TV Nova a porotci v pořadu Snídaně s Novou prozradili, na co se můžou diváci těšit. Kromě kvalitních soutěžících uvidí hned v prvních díle i "Hvězdnou pěchotu" MasterChefa!

MasterChef: Rozhovor - Kašpárek a Punčochář
aktualizováno 10.01.

Nejoblíbenější surovinu šéfkuchaře Radka Kašpárka by uhádl málokdo. Pochutnali byste si?

Už ve středu 9. ledna odstartuje show MasterChef Česko! Na začátku castingů bylo šedesát předvybraných amatérských kuchařů, ze kterých porota v prvních třech dílech vybere šestnáct nejlepších. Kterým jídlem by se mohli soutěžící zavděčit Radku Kašpárkovi?

MasterChef - Radek Kašpárek
aktualizováno 10.01.

TI DRUZÍ. ´Michelin´ Radek Kašpárek řekl, co si myslí o zbylých dvou porotcích MasterChefa

Ostravský michelinský kuchař Radek Kašpárek popisuje svou kuchyni jako tvrdou, přímou a férovou. Stejně tak vypadá i menu v jeho restauraci Field, kterou prezentuje jako návrat ke kořenům. Tvrdý a přímý bude také jako porotce soutěže MasterChef. Má na to snad vliv to, že se jako jediný pyšní michelinskou hvězdou?

Masterchef story - 3
aktualizováno 10.01.

MasterChef Story 1: První jídlo šlo do záchodu, říká hvězda české kuchyně Jan Punčochář

Jan Punčochář miluje česká jídla a říká se o něm, že je to “Básník mezi pánvemi”. Jeho cesta na vrchol mezi nejlepší kuchaře však poezií nebyla. Prošel si peklem, jak sám říká ve své zpovědi. Na tu se podívejte už teď ve videu.

Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář
26.12.

Studio i exteriéry! Jak bude probíhat třetí ročník Masterchef Česko a co diváci uvidí?

Masterchef Česko se už v lednu vrací na obrazovky a profesionální porotci v nové řadě této fenomenální reality show objeví nejlepší české amatérské kuchaře. Šestnáct kuchařů se utká v boji o splnění kulinářského snu a o výhru půl milionu korun!

Masterchef2019:Porotci - 10
aktualizováno 10.01.

Nejoblíbenější jídlo porotce MasterChefa překvapí: Bojovníci o titul nejlepšího českého kuchaře to budou mít těžké!

Ve svých jednadvaceti se sbalil a odjel na zkušenou do Švýcarska, kde se prakticky znovu vyučil. Po svém návratu vařil v několika vyhlášených restauracích. A teď bude rozhodovat, kdo se stane dalším MasterChefem!

Jan Punčochář
aktualizováno 10.01.

Jaký by měl být správný MasterChef? Šéfkuchař Jan Punčochář prozradil tajemství úspěchu!

Nový porotce Masterchef Česko Jan Punčochář je jedním z nejznámějších šéfkuchařů v Čechách. Je hvězdou restaurace Grand Cru, kde se klade důraz na kvalitní české i zahraniční suroviny.

Masterchef: Přemek Forejt
aktualizováno 10.01.

VIDEO: Slavný kuchař prozradil, čím bude výjimečná nová řada MasterChefa. Máte se na co těšit!

Přemek Forejt je nejmladším členem obměněné poroty v nové řadě MasterChef Česko. Uznávaný šéfkuchař olomoucké restaurace Entrée prozradil, na co se už za pár týdnů můžete těšit!

Jan Punčochář
01.12.

Profil porotce: Jan Punčochář

Považuje se za milovníka jídla v pravém slova smyslu. Jan Punčochář (39) o sobě tvrdí, že nikdy nechtěl dělat nic jiného než kuchaře. V současné době je šéfkuchařem v restauraci Grand Cru Restaurant.