MasterChef: Přemek Forejt
13.01.

Přemek Forejt v šoku: Čím ho jeden ze soutěžících odrovnal?

Druhý díl show MasterChef Česko se pomalu blíží a přináší sebou další várku ojedinělých kuchařských výtvorů, v dobrém i špatném slova smyslu. Na co se diváci mohou těšit?

MasterChef: Bejr - rozhovor
aktualizováno 09.01.

Psychopat Bejr a jeho touha stát se MasterChefem: Nebýt kamer, mohli to porotci ošklivě odnést!

Aleš Bejr, youtuber, kulturista a především šílenec, dorazil na casting do populární kuchařské show, aby se stal MasterChefem! Porotce Přemek Forejt mu dal dost jasně najevo, že na to nemá. A Bejr v tu chvíli vypadal dost nekompromisně!

Porotci Masterchefa ve Snídani s Novou
aktualizováno 10.01.

Porotci MasterChefa promluvili o nejhorším soutěžícím: Nepochopíte, co jim arogantní cukrář naservíroval!

MasterChef Česko už dnes startuje na obrazovkách TV Nova a porotci v pořadu Snídaně s Novou prozradili, na co se můžou diváci těšit. Kromě kvalitních soutěžících uvidí hned v prvních díle i "Hvězdnou pěchotu" MasterChefa!

Masterchef: Přemek Forejt
aktualizováno 10.01.

Největší bizár v kuchyni: Přemek Forejt prozradil, co by nikdy nedal na stůl

Nejmladší porotce pořadu MasterChef Česko má ve svém věku na kontě už spoustu kuchařských úspěchů. V pouhých sedmadvaceti letech získal důvěru investora, který mu dal v restauraci naprosto volnou ruku. Jak s tím naložil a co vybudoval?

MasterChef Story: Přemek Forejt
aktualizováno 10.01.

MasterChef Story 3: Děda profesor, babička doktorka a já mám jen výučák, říká Přemek Forejt

Nejdříve sklízel za svou kreativitu a výjimečnost kritiku. Počáteční chyby ale eliminoval a dostal se na vrchol. Stojí si za tím, že každé jídlo by mělo mít svůj příběh. Stejně tak jako jeho knedla s vejcem z Bizzare menu. Jak je možné z pokrmu, který běžně připravuje každá domácnost, vytvořit něco speciálního a jaký příběh za tím stojí?

MasterChef - Radek Kašpárek
aktualizováno 10.01.

TI DRUZÍ. ´Michelin´ Radek Kašpárek řekl, co si myslí o zbylých dvou porotcích MasterChefa

Ostravský michelinský kuchař Radek Kašpárek popisuje svou kuchyni jako tvrdou, přímou a férovou. Stejně tak vypadá i menu v jeho restauraci Field, kterou prezentuje jako návrat ke kořenům. Tvrdý a přímý bude také jako porotce soutěže MasterChef. Má na to snad vliv to, že se jako jediný pyšní michelinskou hvězdou?

Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář
26.12.

Studio i exteriéry! Jak bude probíhat třetí ročník Masterchef Česko a co diváci uvidí?

Masterchef Česko se už v lednu vrací na obrazovky a profesionální porotci v nové řadě této fenomenální reality show objeví nejlepší české amatérské kuchaře. Šestnáct kuchařů se utká v boji o splnění kulinářského snu a o výhru půl milionu korun!

Masterchef2019:Porotci - 2
aktualizováno 10.01.

Uspěl s luxusní restaurací mimo Prahu. Příběh kuchaře Přemka Forejta má parametry zázraku

Přemek je vizionář, který si jako inspiraci pro svou jedinečnou restauraci vzal přírodu. Investor mu důvěřoval a tehdy sedmadvacetiletému Přemkovi dal volnou ruku. Ten se svým týmem pozvedl olomouckou gastronomii mezi to nejlepší v Česku. Přiznává ale, že otevřít restauraci mimo hlavní město není vůbec jednoduché.

Přemek Forejt z MasterChef Česko
aktualizováno 10.01.

´Když nevíš, jak dál, jdeš na kuchaře!´ Porotce MasterChefa prozradil, jak se dostal k vaření

Přemek Forejt je jedním z porotců nové řady kulinářské show MasterChef Česko. Je mu teprve 31 let! Co o něm ještě nevíte?

Masterchef: Přemek Forejt
aktualizováno 10.01.

VIDEO: Slavný kuchař prozradil, čím bude výjimečná nová řada MasterChefa. Máte se na co těšit!

Přemek Forejt je nejmladším členem obměněné poroty v nové řadě MasterChef Česko. Uznávaný šéfkuchař olomoucké restaurace Entrée prozradil, na co se už za pár týdnů můžete těšit!

Přemek Forejt
03.12.

Profil porotce: Přemek Forejt

Přemek Forejt (30) sice vypadá jako teenager, ale ve své restauraci v Olomouci vaří mistrovská díla. Nikterak se netají tím, že jeho babička byla doktorka a děda profesor – a on má jenom výuční list.

MasterChef: 3. řada - porotci
01.12.

MasterChef Česko se na jaře vrací na televizní obrazovky. Nová řada přinese mnoho změn!

Diváky i nové soutěžící čeká v pořadu MasterChef Česko mnoho novinek. A není to jen kompletní obměna poroty!