Jak to vidí MasterChef - 2. díl - 1
včera 22:51

Jak to vidí MasterChef, 2. díl: Co říkají soutěžící na kontroverzního kadeřníka, který nechtěl "vyblejt svoji kreativitu" hned v prvním díle?

U Patricie se tentokrát sešli hokejista a dřevorubec. Upřímně spolu promluvili o zákulisí MasterChef Česko. Hokejista Míra se dokonce přiznal, že kvůli natáčení přišel o přítelkyni a nyní je k mání. Vtipně promluvil i o tom, jak ho dříve měli za „vylízaného hokejistu“, ale dnes už ho spíše všichni chválí za dovednosti v kuchyni. To Oliver prozradil, že po dřevorubecké kariéře by rád vařil v souladu s přírodou. Oba odhalili i to, co si myslí o ženské části soutěžících a okomentovali jednoho z kuchařů, který na casting přišel se svým přítelem a uvařil guláš, který ani neochutnal.

MasterChef Česko: Hvězda Ulice Patricie Solaříková bude díky novému online pořadu součástí show MasterChef Česko! - 3
aktualizováno 12.01.

Patricie Solaříková o MasterChefovi: Soutěžící mě učili dokonce i krájet cibuli!

Nejnovější řada kulinářské show MasterChef už běží na obrazovkách televize Nova. Je bez debat, že fanoušků má více než dost. I proto vznikl online pořad Jak to vidí MasterChef, který moderuje Patricie Solaříková (30). V něm se dozvíte nejen informace ze zákulisí, ale uvidíte i rozhovory se soutěžícími. Patricie na kameru prozradila, že ve vaření zrovna moc nesviští.

Jak to vidí MasterChef 1. díl - Patricie Solaříková
aktualizováno 14.01.

Jak to vidí MasterChef, 1. díl: Proč postoupili právě oni? Patricie Solaříková odhaluje zákulisí kulinářské show

Soutěž MasterChef Česko startuje na TV Nova již 9. ledna a její součástí bude i herečka Patricie Solaříková. Ačkoli u plotny není tak zkušená jako před kamerou, na novou výzvu v podobě kuchařské show se velmi těší.

Jak to vidí MasterChef - ukázka
09.01.

PRVNÍ UKÁZKA: Podívejte se, jak bude vypadat nový pořad s Patricií Solaříkovou

Soutěž MasterChef Česko startuje na TV Nova již 9. ledna a její součástí bude i herečka Patricie Solaříková. Ačkoli u plotny není tak zkušená jako před kamerou, na novou výzvu v podobě kuchařské show se herečka velmi těší.

Patricie Solaříková
aktualizováno 09.01.

Hvězda Ulice ve zcela nové roli: Z Patricie Solaříkové bude moderátorka!

Jméno oblíbené a usměvavé herečky Patricie Solaříkové už brzy uslyšíte nejen v souvislosti se seriálem Ulice, ale nově i s kuchařskou show MasterChef Česko!