MasterChef: Lea Skálová - 6.díl (2)
aktualizováno 11.02.

Přistižena při činu! Co prováděla Lea z MasterChefa, když ji pozoroval Jan Punčochář? VIDEO

Sympatická kuchařka Lea má už zase pusu od ucha k uchu, zatímco ostatní potí krev a jsou na okraji nervového zhroucení! Co ji tolik pobavilo tentokrát?

MasterChef: Self - 6. díl
09.02.

VIDEO: Týmová hra, silný tlak a krev! V MasterChefovi jde do tuhého

Po vyřazení prvního amatérského kuchaře z finálové šestnáctky atmosféra v MasterChefovi zhoustla a tlak na soutěžící sílí čím dál víc. Nikdo z nich nechce být dalším, kdo show opustí... Co přinese šestý díl?

MasterChef: Míra Hruška 3
aktualizováno 30.01.

Mirkovi z MasterChefa zlomila vaz zásadní chyba: Zapomněl uvařit vodu! Co porotcům naservíroval?

Již dnes bude o vstup do TOP 16 nejlepších kuchařů v Česku bojovat další desítka soutěžících. Úkol od poroty – připravit čerstvé těstoviny – se zdál zpočátku jednodušší, než se později ukázalo...

Strojek na těstoviny
aktualizováno 28.01.

Ďábelský stroj na přípravu těstovin: Soutěžící MasterChefa si s ním vůbec neví rady! VIDEO

Strojek na těstoviny se znovu stane nepřítelem soutěžících, kteří mají druhou šanci vrátit se do hry. Ti dostanou možnost složit reparát a pokusí se porotě dokázat, že mají dostatečné kvality na postup do TOP 16. Kdo z nich zvládne svůj boj nejlépe?

MasterChef: Rivalita se nekoná
aktualizováno 23.01.

Rivalita, pomluvy a soupeření? Soutěžící MasterChefa porotce překvapili! VIDEO

Již dnes TV Nova odvysílá třetí díl oblíbené kuchařské show MasterChef Česko. Kdo by čekal v boji o titul nějakou rivalitu, ten se silně mílí!

MasterChef: Jiří Janíček - ukázka 3.díl - 2
aktualizováno 22.01.

KRUŠNÉ CHVILKY: Co je v MasterChefovi nejhorší? Projektový manažer Jirka má jasno!

V soutěži MasterChef Česko je čas opravdu neúprosný. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil i Jiří, který si toho ve třetím díle naložil víc než dost!

MasterChef: ukázka 3.díl
aktualizováno 21.01.

Napětí v MasterChefovi vrcholí: Ve třetím díle budou muset pomáhat i porotci!

Třetí díl pořadu MasterChef Česko se nezadržitelně blíží . Už ve středu zažijou soutěžícíopravdu vypjaté chvilky a okamžiky plné stresu, odhodlání, zklamání, ale i radosti.

MasterChef: Přemek Forejt
aktualizováno 07.02.

Přemek Forejt v šoku: Čím ho jeden ze soutěžících odrovnal?

Druhý díl show MasterChef Česko se pomalu blíží a přináší sebou další várku ojedinělých kuchařských výtvorů, v dobrém i špatném slova smyslu. Na co se diváci mohou těšit?

MasterChef Česko - 15. díl - ukázka
aktualizováno 25.11.

Vařit se bude pro hráče amerického fotbalu! Co na to soutěžící?

V dnešním díle čeká soutěžící stará dobrá týmová výzva, ale oproti minulým výzvám bude přeci jen v něčem jiná. Zcela nečekaně totiž zamíchají kartami porotci show. Soutěžící budou z jejich rozhodnutí značně otřeseni, ale musí zmobilizovat síly a začít vařit. Dvouchodové menu budou tentokrát připravovat pro hráče amerického fotbalu. Hráči a hráčky do restaurace MasterChef Česko dorazili rovnou z tréninku a jsou značně vyhládlí. Soutěžící pro ně musí připravit nutričně kvalitně zvládnuté jídlo. Na celkovou přípravu menu pro jedenáct hráčů mají šedesát minut. Který tým bude lepší? Sledujte MasterChef Česko už dnes ve 20:20 na Nově.

MasterChef Česko - 14. díl - ukázka
aktualizováno 24.11.

Tajemný box ukrývá živé zvíře! Jak si s jeho přípravou poradí 7 zbývajících soutěžících?

V dnešním díle čeká na soutěžící velké překvapení tajemného boxu. Ten totiž ukrývá živé zvíře, se kterým se kuchaři budou muset vypořádat. Připravovat se bude humr - delikatesa, která se nachází na jídelních lístcích v těch nejvybranějších restauracích. Většina ze sedmi soutěžících humra nikdy nevařila a dokonce ani neochutnala. Kdo se svou přípravou humra přiblíží k titulu MasterChef Česko a kdo naopak pojede domů? Sledujte MasterChef Česko už dnes ve 20:20 na Nově.