MasterChef: TOP14
včera 08:13

ZABIJAČKOVÉ HODY: Kdo nezvládne týmovou výzvu a půjde z kola ven? HLASUJTE!

Čtrnáct soutěžících bude již ve středu rozděleno do dvou týmů, které se během přípravy zabijačkových lahůdek postaví proti sobě. Minimálně jeden z nich však soutěž opustí. Kdo to bude tentokrát?

MasterChef: Zabijačka - 3
aktualizováno 16.02.

PRVNÍ VENKOVNÍ VÝZVA: Zabíjačkové hody soutěžícím pořádně zatopí!

Ve finále kulinářské soutěže MasterChef Česko zůstalo už jen čtrnáct soutěžících z TOP 16. Každý z nich se teď musí poprat o své místo v soutěži. Cesta za snem minimálně pro jednoho kuchaře skončí. Kdo bude následovat Báru a Marka a půjde s kola ven?

Marek Kühnel - EYE
aktualizováno 15.02.

Vyřazený Marek přiznal, jaká byla jeho největší chyba v MasterChefovi

Druhým odpadlíkem v kulinářské soutěži MasterChef Česko se stal Marek. Posledním hřebíčkem do rakve pro něj bylo nepovedené vejce Benedikt. Jak se k vyřazení staví?

MasterChef: TOP16
aktualizováno 14.02.

Láska prochází žaludkem: Připravte si dokonalé valentýnské menu podle kuchařů z MasterChefa

Hodláte připravit svému milovanému partnerovi či partnerce výjimečnou valentýnskou večeři, ale žádný nápad na menu zatím nemáte? Nevěšte hlavu, MasterChef Česko vám poradí!

Mona a Zuzka: ukázka 6.díl
aktualizováno 13.02.

Do očí se pravda říká těžko: Co si Mona skutečně myslí o své parťačce z týmu?

Šestý díl MasterChefa je za dveřmi a přináší nejen vaření ve dvojicích, ale i pořádnou várku zvratů a nečekaných „překvapení“. Co po „gastronomickém hovadu“ a vlně kritiky může ještě přijít?

MasterChef - 6. celý díl
aktualizováno 13.02.

CELÝ 6. DÍL MASTERCHEFA: Vaření ve dvojicích a velmi ostrá kritika porotců

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Na patnáct nejlepších českých amatérských kuchařů a kuchařek čekají dvě náročné výzvy, na jejichž konci bude muset jeden kuchař soutěž opustit

Porotci MasterChef Česko
aktualizováno 12.02.

TŘI SYMPAŤÁCI: Na kterého porotce MasterChefa se každý týden těšíte nejvíce? HLASUJTE!

Pořad MasterChef Česko se v lednu vrátil na televizní obrazovky se zcela obměněnou porotou. Tu jste již měli po pěti odvysílaných dílech možnost dobře poznat. A nás zajímá, kdo z nich vás oslovil nejvíce!

MasterChef: ukázka - 6.díl - gastronomické hovado
aktualizováno 13.02.

V MasterChefovi přituhuje: Jsi gastronomické hovado! rozčilují se porotci

Již ve středu 13. února se na obrazovkách TV Nova rozpoutá opravdové emoční peklo. Soutěžícím z MasterChef Česko jde o všechno a začínají první ostré výměny názorů a první příkrá slova od poroty...

Barbora Nosková - vypadlík
10.02.

VELKÝ PRŮZKUM: Kdo bude vyřazen v příštím kole MasterChefa? HLASUJTE!

Finálová patnáctka MasterChefa nebude mít v šestém díle zrovna jednoduchý úkol. Kuchaři budou muset dokázat, že mají týmového ducha a nebojovat poprvé pouze sami za sebe. Kdo to neustojí a půjde jako další z kola ven?

MasterChef: Self - 6. díl
09.02.

VIDEO: Týmová hra, silný tlak a krev! V MasterChefovi jde do tuhého

Po vyřazení prvního amatérského kuchaře z finálové šestnáctky atmosféra v MasterChefovi zhoustla a tlak na soutěžící sílí čím dál víc. Nikdo z nich nechce být dalším, kdo show opustí... Co přinese šestý díl?

MasterChef: Šárka Castells - větrníky
08.02.

Zákeřnost a rivalita: Začaly v MasterChefovi první naschvály?

Bára ve čtvrtečním livestreamu prozradila, že těsně před svým odchodem ze soutěže MasterChef Česko zpozorovala u některých kuchařů začínající rivalitu. I vy jste mohli v pátém díle zaznamenat první neshody a zlomyslnosti. O kterých lidech je řeč?

MasterChef: Kristína Nemčková
aktualizováno 08.02.

To je ale roztomilá cácorka! Jak vypadala nejmladší účastnice MasterChefa jako malá? FOTO

Už od začátku vysílání porotu zaujala Kristína Nemčková. V soutěži MasterChef Česko ohromila zejména kvůli svému mladému věku. Je jí totiž pouze sedmnáct let. Nutno podotknout, že slečna je to velice půvabná, ale v minulosti, kdy už byla zkušenou kuchařkou, byste ji poznali sotva.