MasterChef recepty: Kuře Poulet de Bresse
aktualizováno 13.02.

MasterChef recepty: Kuře Poulet de Bresse podle Petra Březiny

Pro mnohé soutěžící se stala příprava kuřete v šestém díle naprostým propadákem. Kdo ale dokázal porotcům naservírovat skutečně delikátní pokrm, byl Petr Březina! Připravte i vy jeho kuře Poulet de Bresse a budťe doma za MasterChefa.

MasterChef recepty: Králík na červeném víně a zeleninové pyré podle Olivera Pape - 16
aktualizováno 07.02.

MasterChef recepty: Králík na červeném víně a zeleninové pyré podle Olivera Pape

Soutěžící Oliver doslova oslnil porotu svým králíkem na červeném víně. Porotce Radek Kašpárek, nositel michelinské hvězdy, sám přiznal, že lepší jídlo ještě v historii MasterChefa nejedl! Oliver, který zpočátku bojoval o místo v elitní šestnáctce, nyní všechny porazil a vytáhl se se skvělým receptem! A nyní si i vy můžete vyzkoušet tento recept, který dokazuje, jak chutné je králičí maso, na které se v posledních letech zanevřelo.

MasterChef recepty: Slávky se šafránovým rizotem podle Ley Skálové - 12
aktualizováno 06.02.

MasterChef recepty: Slávky se šafránovým rizotem podle Lei Skálové

Po čtvrtém díle pořadu MasterChef Česko známe kompletní TOP16. My vám právě teď přinášíme recept, se kterým uspěla Lea Skálová. Inspirujte se touto dobrotou a pochutnejte si i vy jako MasterChef!

MasterChef recepty: Ratatouille podle Denisy Cziglové - 6
aktualizováno 23.01.

MasterChef recepty: Ratatouille podle Denisy Cziglové

Na Denisu se ve 3. díle MasterChefa usmálo štěstí. Skupina, do níž byla vybrána, dostala za úkol uvařit zeleninový pokrm, což pro ni jako vegetariánku nemohlo dopadnout lépe. Daňová poradkyně vsadila na recept, který okoukala ve Francii, kde nějakou dobu žila. Zkuste si připravit její Ratatouille i vy.

MasterChef recepty: Ravioli s houbami od Ester Vosátkové - 9
aktualizováno 23.01.

MasterChef recepty: Ravioli s houbami od Ester Vosátkové

Z druhého dílu pořadu MasterChef Česko vzešlo šestnáct postupujících. Mezi nimi byla i kartářka Ester, jejíž recept porotcům chutnal natolik, že jsme se rozhodli se o něj s vámi podělit!

MasterChef recepty - Kristina Němčková: Kachní prsa s batátovým pyré a višnovou omáčkou - 4
aktualizováno 23.01.

MasterChef recepty: Kachní prso s višňovou omáčkou a batátovým pyré podle Kristíny Nemčkové

V 1. díle kuchařské show MasterChef zazářila teprve sedmnáctiletá Kristína Nemčková. Díky kachním prsům s batátovým pyré a višňovou omáčkou se dostala rovnou mezi šestnáct nejlepších. Vyzkoušejte recept podle Kristíny i vy a buďte doma za MasterChefa!

cuketová pomazánka
aktualizováno 11.08.

LEHKÝ LETNÍ RECEPT: Naučte se levnou cuketovou pomazánku s finalistkou MasterChefa. VIDEO

Z levných surovin a snadno. Cuketová pomazánka, podle finalistky kuchařské soutěže MasterChef Česko Kateřiny Tiché, v horkém počasí dokáže osvěžit! A hlavně chutná.

MasterChef: Kateřina Tichá
08.08.

VIDEO: Kačka z MasterChefa vaří na Nově! Ukáže vám, jak připravit snadný bezlepkový dezert

Finalistka soutěže MasterChef se po odchodu ze soutěže nadále věnovala vaření, díky čemuž se dostala až do pořadu Snídaně s Novou, kde své recepty prezentuje divákům! Co si podle ní můžete připravit?