TŘI ROKY PO SOUTĚŽI: Vítěz MasterChefa sekl s původní profesí a otevřel si bistro!

Aktualizováno 15.07.2018

Roman Kotlář
Zdroj: TV Nova

Sympatický Roman Kotlář se stal v roce 2015 vítězem pořadu MasterChef Česko a jak sám přiznává, jeho život se od té doby otočil o 180 stupňů. Dokonce si otevřel bistro!

Bývalý tělocvikář v soutěži MasterChef Česko předvedl všechny své kulinářské dovednosti a dosáhl na vítězství. Několik let po natáčení se má lépe než kdy předtím. „Na tu soutěž se nedá zapomenout, bez účasti v pořadu, potažmo mého vítězství, by nic z toho, co prožívám právě teď, vůbec nebylo,“ odpovídal sympatický kuchař.

Jak Roman přiznal, od jeho účasti v pořadu se změnilo leccos. Po vítězství se rozhodl opustit post učitele na základní škole a profiluje se jako profesionální kuchař. „Následující rok po vítězství se můj život ubíral po dvou linkách – učil jsem se a věnoval se té kuchařské roli. Učitelský úvazek jsem pak neustále snižoval a věděl jsem, že se budu muset rozhodnout jen pro jednu činnost, protože napůl se to dělat nedalo,“ vyprávěl. „Pak jsem si položil otázku, kam by se mi snáze vracelo, a tak jsem si zvolil kuchařskou profesi,“ dodal ještě.

Zdroj: TV Nova

Roman určitě udělal správné rozhodnutí, neboť se mu daří víc než dobře. Dál vaří, vydal kuchařku, a dokonce si otevřel vlastní bistro v Novém Městě! Romanův život  účast v pořadu MasterChef kompletně převrátila a o úspěšném kuchaři ještě zcela určitě uslyšíme!

 

Chcete si splnit své sny i vy? Milujete vaření? Přihlaste se do nové řady pořadu MasterChef ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ty jsi takovej dement! Dominika z MasterChefa sdílela na sociální siti video. Sklidila i posměšky
Ty jsi takovej dement! Dominika z MasterChefa sdílela na sociální siti video. Sklidila i posměšky

Nová řada MasterChefa se blíží: Váháte nad účastí? Jeden vzkaz vás přesvědčí
Nová řada MasterChefa se blíží: Váháte nad účastí? Jeden vzkaz vás přesvědčí

VAŘENÍ JÍ VYDĚLÁVÁ. Lucie využívá zkušenosti z MasterChefa a dělá radost desítkám lidí
VAŘENÍ JÍ VYDĚLÁVÁ. Lucie využívá zkušenosti z MasterChefa a dělá radost desítkám lidí

 


MasterChef: Porotci sundávají soutěžícím mixér