Zariskujte, stojí to za to! Slova MasterChefa Romana váhavé jedince zvednou ze židle

Aktualizováno 19.07.2018

MasterChef Česko: Velké finále! - 2
Zdroj: Archiv TV Nova

Prvnímu titulovanému MasterChefovi Česko Romanu Kotlářovi se daří lépe než kdy dřív. Co by vzkázal lidem, kteří váhají nad svou účastí v kuchařské show?

Pracoval jako učitel tělocviku na základní škole, jeho snem však bylo stát se profesionálním kuchařem. Proto využil příležitosti a v roce 2015 se přihlásil do kulinářské soutěže MasterChef. Svými výkony natolik uchvátil porotce, že mu přidělili titul nové kuchařské hvězdy. Několik měsíců nato se Roman Kotlář vzdal svého učitelského postu, který měl sice rád, vydal se však po cestě ještě vysněnější a rozhodl se naplno věnovat kuchařské profesi. „Na tu soutěž se nedá zapomenout, bez účasti v pořadu, potažmo mého vítězství, by nic z toho, co prožívám právě teď, vůbec nebylo,“ komentoval Roman v rozhovoru současné dění ve svém životě.

Zdroj: Archiv TV Nova

Pro váhavé zájemce o účast v nové řadě pořadu měl zároveň úderný vzkaz. „Já jsem předtím také váhal, je to přirozené. Rozhodování, zda zariskovat a vydat se na novou cestu, nebo si zvolit pohodlí, s sebou pochopitelně přináší velké váhání. Ta sranda je v tom, že člověk dopředu nikdy neví, jak to dopadne, ale rozhodně to může stát za to - zvolit si tu kostrbatější cestu,“ dodal ještě.

Zdroj: TV Nova


Chcete se stát novou kuchařskou hvězdou a odnést si titul MasterChefa? Přihlaste se do nové řady ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TŘI ROKY PO SOUTĚŽI: Vítěz MasterChefa sekl s původní profesí a otevřel si bistro!
TŘI ROKY PO SOUTĚŽI: Vítěz MasterChefa sekl s původní profesí a otevřel si bistro!

Ty jsi takovej dement! Dominika z MasterChefa sdílela na sociální siti video. Sklidila i posměšky
Ty jsi takovej dement! Dominika z MasterChefa sdílela na sociální siti video. Sklidila i posměšky


MasterChef: Porotci sundávají soutěžícím mixér