VIDEO: Kontroverzní vlásenkář a bývalý cukrář se chce stát MasterChefem! Má na to?

Aktualizováno 02.02.2019


Představujeme vám další čtyři milovníky vaření, kteří přišli zkusit štěstí na casting do oblíbené kulinářské show MasterChef Česko. Již od středy 9. ledna sledujte, kdo postoupí mezi 16 nejlepších.

Ze zvědavosti se přihlásila Monika, jejíž rodina si o ní myslí, že je výborná kuchařka a už dlouhou dobu ji podporovala v tom, aby v televizi předvedla, co všechno umí: „Přihlásila jsem se, abych zjistila, jak na tom jsem. Jestli jsem vůbec schopná uvařit tak, jak se ode mě očekává. Abych si to prostě dokázala!“

Zdroj: TV Nova

Kontroverzní Stáňa je vyučený cukrář, kterému není vaření vůbec vzdálené. „Vždycky mě bavilo si doma spíš vařit než péct,“ vysvětluje, proč se do soutěže přihlásil. A dodává, že pro porotu si připravil pokrm ze staročeské kuchyně, která je jeho nejoblíbenější. Oboru, ve kterém se vyučil, se už nevěnuje. Momentálně pracuje jako vlásenkář!
Zdroj: TV Nova

Další, kdo před Přemka Forejta, Honzu Punčocháře a Radka Kašpárka postaví ke zhodnocení svůj pokrm, je trojnásobná maminka Zuzana. Její rodině chutná vše, co doma připraví, ale největší úspěch prý slaví s polévkami. Ani jednoho z porotců nikdy neviděla, ale zdají se jí být sympatičtí a je z nich nadšená. Tak uvidíme, jak nadšení z jejího kuchařského umu, budou oni.
Zdroj: TV Nova

Baristku na mateřské dovolené, Kateřinu, doprovodily na casting její dobré kamarádky. Společně uvažují o tom, že si otevřou restauraci nebo bistro zaměřené na zdravou výživu. Kateřina se snaží vařit bez cukru, její nejlepší kamarádka je veganka, a tak si myslí, že by si v jídelním lístku každý zákazník našel to své a pochutnal si.
Zdroj: TV Nova

Na jakém jídle si pochutná porota? A koho pošle dál do TOP16? To sledujte již od středy 9. ledna na TV Nova.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TI DRUZÍ. ´Michelin´ Radek Kašpárek řekl, co si myslí o zbylých dvou porotcích MasterChefa
TI DRUZÍ. ´Michelin´ Radek Kašpárek řekl, co si myslí o zbylých dvou porotcích MasterChefa

VIDEO: Pastinákové či batátové pyré s višňovou omáčkou. Už castingy MasterChefa ukázaly skvělou kuchyni
VIDEO: Pastinákové či batátové pyré s višňovou omáčkou. Už castingy MasterChefa ukázaly skvělou kuchyni