Sedmnáctka z MasterChefa je učiněná byznysmenka: Dort pekla i Marešovi!

Aktualizováno 14.02.2019


Sedmnáctiletá Kristína Nemčková pochází ze Slovenska a kuchtit ji bavilo odjakživa. Momentálně bojuje v kulinářské show MasterChef, kde prezentuje své výtvory. Propagovat se Kristína rozhodně umí. V minulosti totiž už pekla dort pár celebritám. Třeba i Leoši Marešovi!

Podnikavého ducha měla nejmladší účastnice kulinářské show vždycky. V kuchyni se pohybovala Kristína Nemčková odmala a svého snu stát se úspěšnou se nevzdala ani v dospělosti. Tedy téměř v dospělosti. Kristíně je sedmnáct let a v současnosti chce zvítězit v show MasterChef Česko.

Zdroj: Instagram

I přes svůj nízký věk si je vědoma, že kamery jí slávu zajistit nemusí. V minulosti proto upekla dort slavným moderátorům. Lucie Šilhánová, Patrik Hezucký a Leoš Mareš si tak pochutnali na nejlepším mangovém dortu, který jim mladičká kuchařka zaslala přímo do studia.

Zdroj: Instagram

Kristína nezahálí ani teď a upekla dort dceři samotné Šilhánové k jejím prvním narozeninám. Dílo se slonem na vrchu mělo úspěch. Ne nadarmo se říká, že mladí mají větší zápal do práce a Kristína zkrátka ví, jak se pokorně prodrat na vrchol.

Zdroj: Instagram

Kulinářskou show MasterChef Česko a Kristínin postup v ní sledujte každou středu od 21:35 na Nově!

Při škole si vydělá balík: Sedmnáctiletá studentka z MasterChefa je už nyní díky svému umění na roztrhání!
Při škole si vydělá balík: Sedmnáctiletá studentka z MasterChefa je už nyní díky svému umění na roztrhání!

MasterChef recepty: Kachní prso s višňovou omáčkou a batátovým pyré podle Kristíny Nemčkové
MasterChef recepty: Kachní prso s višňovou omáčkou a batátovým pyré podle Kristíny Nemčkové