Obchodník s vínem naservíroval porotě MasterChefa netradiční pokrm: Kotrč je šokoval!

Aktualizováno 14.02.2019


Druhý díl kuchařské show MasterChef Česko je za dveřmi a diváci se už teď mohou těšit na výtvor sedmatřicetiletého obchodníka s vínem, který by chtěl vařit profesionálně a pořad MasterChef Česko považuje za skvělý start! Otázkou je, jestli s ním budou souhlasit i porotci...

Na casting spolu s ním dorazil i jeho osmiletý syn Míša a manželka Tereza, která ho velmi podporuje a byla by prý ráda, kdyby Pavel vařil doma pořád. Do MasterChefa se přihlásil především proto, že by v gastronomii rád pracoval, ale potřebuje nejdříve u odborné poroty zjistit, jestli na to vůbec má. Impulsem pro start profesionální dráhy kuchaře mu byla současná úroveň restaurací. Má za to, že pokrmy, které si člověk v restauraci občas dopřeje, vypadají lákavě, ale chuť se v nich ztrácí.

Zdroj: TV Nova

Porotcům připravil holuba, kterého v dětství jedl u babičky velmi často. Pavel však vsadil na kombinaci, kterou možná ne každý dokáže ocenit. Holuba podával se šťávou z červeného vína a kávou, mixem lesních hub, špeclemi a pečenou žlutou řepou. Obzvlášť kotrč v receptu porotce zaujala.. V pozitivním nebo negativním slova smyslu?

To zjistíte už ve středu 16. ledna ve 21:30 na TV Nova v pořadu MasterChef Česko.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Přemek Forejt v šoku: Čím ho jeden ze soutěžících odrovnal?
Přemek Forejt v šoku: Čím ho jeden ze soutěžících odrovnal?

Nejpřísnější porotce Kašpárek se v prvním díle málem rozbrečel! VIDEO
Nejpřísnější porotce Kašpárek se v prvním díle málem rozbrečel! VIDEO