Šestiprstý Honza neměl s holkama nikdy problém. Prozradil, jak je balí!

Aktualizováno 17.02.2019


Honza Vorel (22) se narodil s handicapem. Má na rukou dohromady jen šest prstů. Nemálo mladých lidí by se schovávalo v ústraní, ale tenhle zapálený kuchař se toho nebojí. Momentálně bojuje o titul MasterChef ve stejnojmenné kulinářské show. Kromě vaření ho pochopitelně zajímají i dívky, se kterými problém rozhodně nemá. Na co je dokáže sbalit?

Místo deseti prstů na rukou má jen šest. To mu ale nebránilo, aby se přihlásil do soutěže MasterChef Česko, kde ukazuje svoje kuchařské umění. Svůj malý nedostatek de facto ani nevnímá a ani nikdy nevnímal. „Já jsem se v dětství vůbec nestyděl. Naši mě vychovali tak, že je to úplně normální. Já jsem se vždycky snažil tu nevýhodu proměnit ve výhodu. Vždycky jsem byl spíš vychcánek,“ směje se Honza. Je zkrátka úplně nad věcí a v přítomnosti dam se v koutě rozhodně nekrčí.

Zdroj: Instagram

„Pravda je, že jsem handicap občas využíval. Holky rád ukecávám a nikdy jsem s nimi neměl problém. Mám hodně kamarádek, ale momentálně žádnou přítelkyni nemám. Skončil jsem pětiletý vztah, ale jsme pořád kamarádi. Vzájemně se podporujeme,“ prozradil nadějný kuchař.

Zdroj: Instagram

Na tu pravou ale, zdá se, Honza pořád čeká. Momentálně se ale jednou týdně objevuje na obrazovkách televize Nova, takže není pochyb o tom, že zájemkyň jistě bude hodně!

Nezapomeňte Honzu sledovat na jeho Instagramu! 

Kulinářskou show MasterChef Česko sledujte každou středu od 21:35 na Nově!