Jaké byly reakce porotců, když se poprvé viděli v televizi? Honza Punčochář měl ruce před očima!

Aktualizováno 18.02.2019


Pořad MasterChef Česko odstartoval ve středu 9. ledna, a tak už diváci mohli na televizních obrazovkách sledovat dva díly plné skvělých receptů. Dívali se i porotci?

Každou středu rozhodují o osudu amatérských kuchařů, jsou nekompromisní a tvrdí, ale zároveň se snaží z lidí dostat to nejlepší, co v nich je. Pro známou trojku porotců to nemusí být zpětně zrovna nejpříjemnější pohled na sebe samé.

Zdroj: TV Nova

Na tiskové konferenci k jarnímu vysílacímu schématu televize Nova se objevili všichni tři – Radek Kašpárek, Honza Punčochář i Přemek Forejt. Jaké to pro ně bylo, vidět se v televizi? Radek Kašpárek přiznal, že není typ člověka, který by se na sebe v televizi díval rád, zvědavost ale byla silnější: Mám z toho dobrý pocit i z toho jak je to sestříhané, jak je to provedené. Je to hodně zábavný pořad na úrovni."
Zdroj: TV Nova

A podobný pocit jako Radek sdílí i Honza Punčochář: Koukal jsem po jednom očku, měl jsem ruce před obličejem a sebe jsem vystřihával."
Zdroj: TV Nova

Naprostou euforii po zhlédnutí prvních dvou dílů prožíval Přemek Forejt. I když přiznává, že se stydí se na sebe dívat, je doslova nadšený z toho, jak skvěle jejich dřina z natáčení vypadá ve finální podobě v televizi. Přemek se ale na svou premiéru nedíval sám, s kým tento moment sdílel, zjistíte ve videu!

Pořad MasterChef Česko sledujte každou středu o 21:35 na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

A ÚPLNĚ SE ROZPRSKLO! Food bloggerka prozradila, jak probíhala večeře u Honzy Punčocháře
A ÚPLNĚ SE ROZPRSKLO! Food bloggerka prozradila, jak probíhala večeře u Honzy Punčocháře

Honza se mezi 27 nejlepších kuchařů Česka vůbec nemusel dostat! V MasterChefovi se ocitl úplnou náhodou
Honza se mezi 27 nejlepších kuchařů Česka vůbec nemusel dostat! V MasterChefovi se ocitl úplnou náhodou