Předpověděla si budoucnost? Kartářka Ester prozradila, že věděla, co ji v MasterChefovi čeká!

Aktualizováno 11.03.2019


Ester Vosátková se živí jako kartářka, předpovídá lidem budoucnost a v pátém díle MasterChefa si ji předpověděla i sama sobě!

Do MasterChefa se Ester přihlásila proto, že chtěla svou profesi změnit a stát se kuchařkou. Už od castingového dílu, ve kterém porotcům naservírovala domácí ravioli s houbami, předvádí neskutečné výkony. Zdá se, že má dobře nakročeno! Kariéru kartářky by ale na hřebík tak úplně věšet neměla... Zdá se, že je opravdovou jedničkou ve svém oboru.

Zdroj: TV Nova

„Už když Bohuslav Adamus zvedal jako první bedýnku, tak mi prolétlo hlavou panenka. Já tam mám určitě panenku. Ne tu ne. A jenom jsem si říkala u dalších odkrytých bedýnek - to bych brala. Byla jsem jedna z posledních, kteří odkryli tu svou a byla tam samozřejmě panenka,“ uvedla Ester na svém facebookovém profilu, jak zjistila, že bude muset přichystat pokrm z této suroviny.
Zdroj: TV Nova

Zároveň také vychválila svou soupeřku Zuzanu Böhmovou, která v bedýnce s překvapením našla jehněčí kotletu: „Když teď zavřu oči, tak mám před sebou jehněčí hřebínek od Zuzky. Perfektně udělaný s krásnou kontrastní bylinkovou krustou. Zuzka vařila hned za mnou a tak to bylo jediné jídlo, které jsem si mohla prohlédnout důkladně. A věřte, stálo to za ten skvělý pohled,“ rozplývá se Ester.
Zdroj: TV Nova

Ester kromě suroviny, kterou za žádnou cenu v boxu nechtěla najít, bojovala také s nemocí, horečkou a ztrátou chuti. Na to, jaké okolnosti se u ní v jeden den sešly, se dokázala s úkoly poprat víc než dobře a zaslouženě postoupila do šestého kola!

 

11. února Ester slaví narozeniny a my jí touto cestou přejeme vše nejlepší a hodně úspěchů v soutěži! Sledujte, s jakými dalšími úkoly se bude muset poprat, každou středu ve 21:35 na TV Nova v pořadu MasterChef Česko!

 

Jak to vidí MasterChef, 3.díl: Došlo na nejhorší! Soutěžící učí Páťu krájet zeleninu
Jak to vidí MasterChef, 3.díl: Došlo na nejhorší! Soutěžící učí Páťu krájet zeleninu

MasterChef recepty: Ravioli s houbami od Ester Vosátkové
MasterChef recepty: Ravioli s houbami od Ester Vosátkové

VELKÝ PRŮZKUM: Kdo bude vyřazen v příštím kole MasterChefa? HLASUJTE!
VELKÝ PRŮZKUM: Kdo bude vyřazen v příštím kole MasterChefa? HLASUJTE!