Kompletní složení týmů ve středečním MasterChefovi: Koho nikdo nechce?

Aktualizováno 18.03.2019


Již ve středu se soutěžící poprvé vydají z kuchyně MasterChefa – a to rovnou na pravou českou zabijačku! Zvoleni budou dva kapitáni, kteří si parťáky do svého týmu vyberou sami.

Petr a Kristina naservírovali porotcům v předchozím díle bezkonkurenčně nejlepší pokrmy ze všech a to pro ně neznamenalo pouze imunitu, ale i jistou výhodu, kterou si sebou přenesli do dalšího dílu. Jak už asi tušíte, oba se stanou kapitány týmů, které se ve výzvě postaví proti sobě... A výběr jejich kolegů je pouze na nich!

Zdroj: TV Nova

Samotný výběr bude výrazně připomínat tělocvik na základní škole. Jako první zazní jména soutěžících, na které se v prvních šesti dílech valila převážně chvála, a kapitáni si takticky myslí, že se na ně budou moct spolehnout. Poslední mimo hru zůstanou zpěvačka Šárka a vegetariánka Denisa: „Zbyla jsem mezi posledníma, protože jsem vegetariánka. Oni ale nevědí, že už odmalička se u nás doma zabíjelo.., “ prozradila Denisa důvod, proč si myslí, že ji nikdo do svého týmu nechce – a naposledy zabojovala.
Zdroj: TV Nova

Který tým bude ve výzvě úspěšnější? To se dozvíte již ve středu 20. února 2019 na TV Nova v pořadu MasterChef Česko.

 

ZABIJAČKOVÉ HODY: Kdo nezvládne týmovou výzvu a půjde z kola ven? HLASUJTE!
ZABIJAČKOVÉ HODY: Kdo nezvládne týmovou výzvu a půjde z kola ven? HLASUJTE!

PRVNÍ VENKOVNÍ VÝZVA: Zabíjačkové hody soutěžícím pořádně zatopí!
PRVNÍ VENKOVNÍ VÝZVA: Zabíjačkové hody soutěžícím pořádně zatopí!

TV Nova