SILNÁ SOUPEŘKA: Kristína si v dortové výzvě věří. Strach z ní má i Kačka!

Aktualizováno 13.04.2019


Kristína se v dortové výzvě cítí velmi sebejistě. Vzhledem k tomu, že se pečení věnuje i mimo soutěž, a výrobou dortů si dokonce už v sedmnácti letech přivydělává, očekává se, že záválí. Bude tomu ale skutečně tak?

Zatímco někteří soutěžící budou péct dort vůbec poprvé, Kristína jich má na kontě spousty: „Dorty dělám na objednávku, i ten třípatrový, který nám tu dnes ukázali, jsem už dělala.“ Nezapírá, že se skutečně cítí být jistá v kramflecích.

Zdroj: TV Nova

Na otázku od porotců, kdo podle ní upeče ten nejlepší dort, odpoví se sebejistým výrazem: „Já,“ a se smíchem dodá: „Já, si myslím, že Kačka umí skvěle péct, takže věřím, že bude mezi těmi nejlepšími.“ Když Katka vybírala tři lidi, kteří budou muset pracovat bez mixéru, cítila se být kvůli svým kvalitám v ohrožení: „Myslela jsem si, že budu mezi nimi, protože si myslím, že jsem pro ni trošku konkurence.“


Zda si budou moct Kristína s Kačkou opravdu konkurovat a jak tento souboj nakonec dopadne, to zjistíte již dnes, 13. března ve 21:40 na TV Nova v pořadu MasterChef Česko.