Zásnuby v MasterChefovi: Michal promluvil o divokém vztahu s Leou a tajné přípravě žádosti o ruku

Aktualizováno 30.05.2019


Všichni soutěžící se v sedmnáctém díle setkají se svými rodinami. Na Leu ale čeká velké překvapení v podobě žádosti o ruku. Jedno oko při pokleknutí jejího přítele nezůstane suché. Co o své drahé polovičce a tajné akci prozradil Lei, nyní už, snoubenec Michal?

Ačkoliv Michal tvrdí, že se jednalo o spontánní rozhodnutí, žádost o ruku je událost, kterou by měl každý muž dobře promyslet a detailně naplánovat. Což musel být i jeho případ, když se rozhodl pro tuto výjimečnou situaci, a to přímo natáčení kuchařské show MasterChef Česko.

Zdroj: TV Nova

Z odmítnutí ale strach nemá: „Té reakce se rozhodně nebojím, spíš té reakce potom, protože ona je hodně spontánní, tak to potom může být velká show,“ prozradil Michal a odtajnil zákulisí jejich vztahu: „Jsme spolu rok a třičtvrtě. Jsme oba dva takový divočáci a tohle je jen v podstatě zastřešení té naší zoo, co spolu žijeme. Myslím si, že konečně bylo potřeba dát tomu nějaká pravidla nebo meze. Hodíme se k sobě natolik, že bychom to měli dotáhnout do toho konce.“
Zdroj: TV Nova

Dokonce se už o svatbě doma hypoteticky bavili, a tak mají společně jasný obraz toho, jak by svůj den chtěli strávit: „Máme takovou jednoduchou představu, nic velkého - pár kamarádů, louka, grilování, prase a pivo. Zkrátka taková pohoda,“ dodal Michal.

Na celý rozhovor se podívejte ve videu. Jak žádost o ruku vnímala Lea? To se již brzy dočtete na Nova.cz.