V kom má Honza Vorel během MasterChefa největší oporu? Maminka ani tatínek to nejsou

Aktualizováno 21.06.2019


Dvaadvacetiletý Honza si v soutěži MasterChef Česko prošel různými peripetiemi, ve třináctém díle byl díky nevykostěné rybě dokonce vyřazen. Kdo pro něj byl v nejtěžších chvílích, když si myslel, že na titul MasterChefa nedosáhne, největší oporou?

Vyřazení ze soutěže, prohrané výzvy, špatné vedení týmu. To všechno byly pro Honzu extrémně těžké situace, se kterými se však nevypořádával sám. Jeho největší oporou mu je v posledních dnech jeho starší sestra Nikola: „Například po tom, co jsme vařili u vojáku a neuspěli jsme, tak jsem s ní měl asi třicetiminutový hovor, kde se mě snažila pořád nějak povzbudit," prozradil mladý student, co všechno pro něj jeho sestra dělá.

Zdroj: TV Nova

Honza má za sebou už jedno neúspěšné studium na vysoké škole. Sám o sobě říká, že není moc spolehlivý kluk: „Moje sestra nade mnou nikdy nezlomila hůl. Mám ji neskutečně rád. Obecně nejblíže mám teď právě k ségře a bráchovi. Mladší brácha teď dospívá a začíná poznávat krásy světa, takže máme dost společných témat," popsal Honza svůj vztah k sourozencům.

Jak daleko se v soutěži dostane? Splní se jeho sen a stane se příštím MasterChefem? Sledujte ve středu od půl desáté večer na TV Nova.

TV Nova