Porotce MasterChef Česko srazilo v New Yorku auto!

Aktualizováno 22.06.2019


Než soutěžícím uplyne limit na vaření, mají porotci kromě průběžného kontrolování i spoustu času na klábosení. Jejich vtipné debaty vám přinášíme poměrně často. Tentokrát se však Radek Kašpárek rozpovídal o nepříjemném zážitku z Ameriky. S odstupem času však zkušenost, ze které mrazí, vypráví s vtipem jemu vlastním.

Přemek s Radkem se rozpovídali ve dvacáté epizodě o tom, že při začátcích ve svých restauracích byli přibližně půl roku nezaměstnaní. „Jsme s manažerem cestovali a ochutnávali,“ prozradil Radek, jak si krátil čas bez práce.

Zdroj: TV Nova

Během jeho cest si zažil ale své! V New Yorku ho srazilo auto: „Chodil jsem pravidelně běhat a jednoho rána jsem čekal na přechodu, rozběhl jsem se, ale jeden pán v Lincolnu se rozjel dřív, než měl. On stál za náklaďákem, takže mě neviděl. Nabral mě a já mu zády rozbil čelní sklo,“ pověděl Radek, ale Honza nevěřícně kroutil hlavou: „Houby!“ okomentoval drsný zážitek michelinského šéfkuchaře.

Jak řekl sám Radek, chybělo málo a kuchař Kašpárek se už nikdy nepostavil k plotně. Jak tuto příhodu okomentoval Přemek Forejt? Podívejte se ve videu.

Pořad MasterChef Česko sledujte každou středu od půl desáté večer na TV Nova.

A jak se amatérským kuchařům dařilo v minulém díle? Pusťte si poslední epizodu pořadu MasterChef Česko!

TV Nova