Oliver využil nabídky a vaří v Entrée! Prozradil, jaký je Přemek šéf

Aktualizováno 22.06.2019


Teprve dvaadvacetiletý Oliver opustil ve dvacátém díle kuchyň MasterChefa. Jeho odchod byl velmi emotivní, nezískal sice vítězství a titul MasterChef Česko, zato se mu Přemek Forejt postaral o práci snů. Co je víc?

Nabídka, která se neodmítá! Takhle stručně by se dal popsat Přemkův návrh, aby Oliver pracoval u něj v restauraci. Vždyť dělat u vyhlášeného šéfkuchaře, za kterým jezdí celá republika až do Olomouce, je sen snad každého člověka, který v gastronomii začíná. Když Přemek pronesl, že zná restauraci, která by o mladého dřevorubce stála, vyrazil Oliverovi doslova dech! A slova, kterými by jedinečnou nabídku popsal, hledá dodnes, i pár měsíců po natáčení: „Je to něco neskutečného. Vlastně je to pro mě sen, který jsem si splnil,“ okomentoval šanci, kterou od hvězdného kuchaře dostal.

Zdroj: TV Nova

V Entrée pracuje sice chvíli, ale pokroky na sobě vidí už teď: „Za tu dobu, co tam jsem, jsem udělal neskutečný posun. Tolik informací a tolik surovin, ten tým lidí a systém, jakým to tam funguje, to je neskutečný,“ nemůže si Oliver novou příležitost, která se mu naskytla díky účasti v kuchařské soutěži, vynachválit.

A nejen nepřeberné množství surovin a možnost se realizovat Olivera oslnila, za jeho celkovou spokojeností stojí samotný Přemek: „On je skvělý. Necítím se s ním tak, že on by byl nějaký šéf, který by vyloženě svoje kluky cepoval. Je k nám stejně rovný. Je happy, komunikativní, zajímá se i o osobní věci, ptá se, jak se máme a všechno tvoříme dohromady,“ prozradil Oliver, jak to v kuchyni tak unikátní restaurace chodí.
Proč pro Olivera byly poslední dva měsíce nejtěžší v jeho životě? To se dozvíte ve videu.

Jak to dopadne s ostatními soutěžícími? Kdo nakonec získá vysněný titul a lákavou výhru půl milionu korun? To sledujte ve středu večer ve 21:20 na TV Nova. Pusťte si poslední díl MasterChef Česko.