Oliver prý mlčel, protože kdyby promluvil, bulel by jak malá holka. Co řekl na Přemkovu nabídku ihned po natáčení?

Aktualizováno 22.06.2019


Dvaadvacetiletý nadějný kuchař skončil v soutěži MasterChef Česko na pátém místě. Oliverovo poslední jídlo v soutěži zkrátka na postup nestačilo. Ačkoliv už na titul MasterChef Česko nedosáhne, nemusí smutnit. Místo prvenství v soutěži získal pracovní nabídku od uznávaného šéfkuchaře z Olomouce. A to za to stojí!

Druhá výzva dvacátého dílu, ve které si měli soutěžící napravit reputaci vylepšením svých nejhorších jídel v soutěži, se stala osudná Oliverovi Pape. Svého humra sice připravil lépe než na poprvé, bohužel pro něj je ale počet soutěžících už tak nízký, že i jedna chyba může zhatit velký sen. „Já jsem dnes neměl svůj den. Byl jsem takový nahlodaný už od rána a měl jsem špatnou náladu. Každý máme svoje věci, které řešíme v osobním životě, takže mi to dnes bohužel nesedlo a neuvařil jsem jídlo, které by bylo hodné k tomu postoupit dál,“ okomentoval smířeně Oliver svůj odchod ze soutěže.

Zdroj: TV Nova

Nic není ale tak černé, jak se zdá! I když se Oliver nestane příštím MasterChefem, získal místo toho jedinečnou nabídku od Přemka Forejta pracovat v jeho vyhlášené restauraci. Ačkoliv se na první pohled mohlo z televizní obrazovky zdát, že Oliver nijak nadšený není, opak je pravdou: „Jsem za to nesmírně vděčný. Určitě to využiju a začnu tam hned, jak to bude možné. Strašně se na to těším, protože Přemek mi je z těch porotců nejbližší. Líbí se mi jeho filozofie vaření a to, jak se projevuje, jak se snaží být stále sám sebou. Jednou bych se chtěl stát takovým kuchařem jako je on,“ prozradil Oliver a vysvětlil, proč na jeho nabídku v první chvíli nic neřekl: „Byl jsem pod tlakem emocí. Kdybych v tu chvíli chtěl něco říct, tak se tam rozbulím jak malá holka. Jsem spíš rád, že jsem to takhle ustál a že jsem vůbec dokázal říct pár slov soutěžícím na balkóně.“
Zdroj: TV Nova

Ačkoliv měl Oliver po celou dobu soutěže nejblíž k Petrovi a řekl o něm, že je to jeho nejlepší přítel, výhru přeje někomu jinému. Komu? Podívejte se ve videu.

Zajímá vás, jak se má Oliver dnes? Připojte se k živému vysílání na oficiálním facebookovém profilu MasterChef Česko, které proběhne ve čtvrtek 23. května v 11:30, a zeptejte se ho sami.