Patricie Solaříková nestačí zírat: Porotci MasterChefa se svěřili se svými problémy

Aktualizováno 07.07.2019


V zákulisním pořadu Jak to vidí MasterChef bylo jednou zase pěkně veselo. Patricie si tentokrát pozvala porotce Přemka a Honzu a jestliže si myslela, že s nimi seriózně probere dění dvaadvacátého dílu MasterChef Česko, šeredně se spletla!

Dvojku porotců doplnil v polovině pořadu právě vyřazený Petr. Když po dlouhé době uviděl Honzu, nestačil se divit, jak zhubl. Přemek s ním jednoznačně souhlasil: „Chceš vypadat jako já, prostě to řekni,“ začal ve srandě útočit na Honzu. Ten se ale jen tak nedal: „My to máme rozdělený. Jemu píšou mladý holky a mě starší dámy, že jo. Tak chci, aby mi taky psaly mladý holky,“ vysvětlil důvod změny, kromě hubnutí si prý totiž nechává narůst i dlouhé háro.

Zdroj: TV Nova

Radek se jako jediný z poroty na natáčení nedostavil, a tak se nemohl bránit vtipům Honzy: „Ráďovi píšou kluci,“ prozradil s šibalským úsměvem na rtech a vzápětí dodal: „Dobře mu tak, měl tady být.“

Petr se smíchem sledoval celou situaci a zdálo se, že i on by nějakou změnu přivítal. Se svou aktuální váhou není zřejmě příliš spokojený, protože po Honzovi začal zjišťovat recept, jak nějaké to kilo shodit.

Na celý díl plný zábavy se podívejte zde. Velké finále kuchařské show MasterChef Česko sledujte ve středu 12. června v půl desáté večer na TV Nova.