Jak se připravují soutěžící MasterChef Česko na velké finále? Někdo si půjde pro rady k vypadlíkům, jiný zvolí relax

Aktualizováno 09.07.2019


Jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě soutěžících MasterChefa se blíží! Už ve středu 12. června se rozhodne o tom, kdo získá vysněný titul. Předtím, než se utkají v poslední velké výzvě, ale rozhodně nesmí podcenit přípravy na jejich velký den.

„Já se určitě zavřu do kuchyně a už mě nikdo neuvidí. Já se opravdu pokusím trénovat z plných sil, protože už je to poslední díl a já do toho chci dát všechno.“ To je plán již jednou vyřazené Kristíny Nemčkové. V podobném duchu se ponesou také přípravy Honzy Vorla. Ten se ale zaměří konkrétně na jednu věc: „Prvně vstřebám tu euforii a pak vypiluju to sladký, protože předpokládám, že něco sladkého tam bude, takže v té cukrařině musím zabrat, abych tam úplně nevybouchl. Budu se snažit co nejvíc péct, napíšu Kačence, ta v tom byla úplně jednička a snad mi poradí,“ prozradil, že osloví dokonce i jednu z bývalých soutěžících.

Zdroj: TV Nova

Za to Lea si plánuje odpočinout a sebrat poslední síly na ten nejdůležitější boj: „Na velké finále se budu připravovat hlavně psychicky, protože navařeno teď mám hodně za těch pár týdnů, co jsme tady. Myslím, že jsme všichni rozvaření a v hlavě máme spoustu nápadů a teď už je potřeba se jen koncentrovat, uklidnit a hlavně být v pohodě.“

Jak tahle bitva dopadne? Kdo se stane vítězem třetí řady MasterChef Česko? Poslední díl oblíbené kuchařské show sledujte ve středu 12. června v půl desáté večer na TV Nova.