Petr makronky nemůže ani vidět: Od soutěže je neměl, přesto se je chce naučit! A pomoct mu má Kačka

Aktualizováno 10.07.2019


Petr Březina se den po svém vyřazení z MasterChefa zúčastnil živého vysílání, kde odpovídal na dotazy diváků. Jeden z nich se týkal makronek, za které ho porotci drsně zkritizovali. Kvůli nedávnému zážitku, se jim momentálně vyhýbá.

Každý soutěžící zažil v kuchařské show minimálně jedno faux pas, na které opravdu nerad vzpomíná. Konkrétně u Petra se jedná o makronky, díky nimž se mohl probojovat přímo do finále! Bohužel se tak nestalo a paradoxně ho hned v dalším rozstřelu porotci vyřadili ze hry.

Zdroj: TV Nova

Nepříjemná zkušenost mu brání v tom, aby si teď na makronkách pochutnal: „Není to můj oblíbený recept,“ svěřil se Petr. Dopředu prý tušil, že ho tato výzva v soutěži nemine, a tak pilně trénoval: „Mně se doma jednou povedly, jednou nepovedly,“ prozradil bankéř, který přesto všechno na tento pokrm ještě definitivně nezanevřel: „Budu chtít jít na kurz ke Kačce Kolbové na makronky, protože ona je dělá špičkový.“

Co dalšího Petr v živém vysílání prozradil, se můžete podívat zde. Poslední díl MasterChefa sledujte ve středu v půl desáté večer na TV Nova.