Lea o vztazích v show MasterChef: Nečekala jsem, že tu najdu skutečné kamarády

Aktualizováno 11.07.2019


Usměvavá a sympatická Lea sice vystudovala grafickou školu, ale své uplatnění našla později za barem. Aby nemusela dělat práci, která je náročná jak psychicky, tak fyzicky, přihlásila se do soutěže MasterChef Česko. Nesmírně také touží po slávě! To vše je samozřejmě nadsázka, protože kdyby skutečně tato ryšavá dívka s ďolíčky na tvářích lačnila jen po úspěchu u diváků, daleko by nedošla. Ona to však dotáhla až do finále...

Pětadvacetiletá barmanka z Prahy si během soutěže našla nové kamarády. Dle svých slov rozhodně nečekala, že by mohla s lidmi, kteří jsou v podstatě jejími soupeři, navázat kamarádský vztah, který potrvá i po skončení zábavné kuchařské show.

Zdroj: TV Nova

„Jeden natáčecí den je tu jako tři měsíce v opravdovém životě“, popisuje Lea nabitý program. Má pocit, že lidi, které poznala před pár měsíci, zná už několik let.
Zdroj: TV Nova

Do vínku přátelství určitě přispělo i to, že ačkoliv postupně účastníci týden po týdnu odcházeli, svým kamarádům fandili dál. Nebyla zde žádná závist ani zášť, a právě proto si Lea myslí, že se spoustou z nich se bude vídat i nadále.

A komu by přála výhru? To se podívejte ve videu!
Zdroj: TV Nova

Více o soutěžících se také dozvíte na FacebookuInstagramu MasterChef Česko.

Velké finále sledujte ve středu ve 21:30 na TV Nova!