Přemkovo bramboto, Radkův srnčí hřbet nebo Honzova perlička? Hlasujte, čí MasterClass se vám líbila nejvíc

Aktualizováno 11.07.2019


Všichni tři porotci MasterChefa, úspěšní a vyhlášení šéfkuchaři, předvedli v zábavné kuchařské show soutěžícím i divákům něco ze sebe. Radek prozradil recept na svůj signature dish - srnčí hřbet, Přemek na olomoucké Bramboto a Honza na svou oblíbenou perličku. Všechny tři jste měli možnost vidět v akci a nás teď zajímá, kdo vás, ať už svým receptem, nápady nebo pohyby v kuchyni, učaroval ze všech nejvíc!

V osmém díle nechali porotci soutěžící dlouze napínat, než jim prozradili, že budou moct koukat pod ruce michelinskému šéfkuchaři Radku Kašpárkovi. „Bude před vámi stát persona. Pro mě je to doopravdy velice dobrý kuchař a já si ho vážím. Tak se k němu prosím chovejte s úctou,“ mlžil do poslední chvíle Honza, kdo předstoupí před nejlepší amatérské kuchaře Česka. Ti se po pár minutách Radkova vaření nestačili divit tomu, s jakou grácií se v kuchyni pohybuje: „Je vidět, že on to má naplánované od prvního kroku až do konce. Je v tom sakra dobrej,“ komentoval tehdy skvělou podívanou Mirek. 

Zdroj: TV Nova

Ve dvacátém díle prozradil kousek ze svého knowhow kreativní a žádnými pravidly nespoutaný Přemek. Každý pokrm, který nejmladší z porotců vymyslí, musí dávat smysl, což se potvrdilo i u nápaditého brambota. „Přemek je jiný než ostatní. On nejede podle žádných pravidel, on si je vytváří sám,“ komentovala Kristína. To, že hotový pokrm naservíroval na obrácený talíř, bylo jen třešničkou na dortu: „To je prostě Přemek, mě by to v životě nenapadlo a vypadalo to fakt suprově,“ pověděla s nadšením Lea.
Zdroj: TV Nova

Ve dvadvacátém díle se MasterClass chopil Honza Punčochář a své děti, jak soutěžící nazývá, pozval rovnou k sobě domů. Jeho zápal pro vaření nejvíce obdivoval Petr: „Když Honza vaří, tak je to koncert. On to všechno dělá tak jako mimochodem, ale udělá toho vlastně hrozně moc,“ pronesl na adresu vyhlášeného kuchaře. Kristína tehdy ocenila především atmosféru výjimečného večera: „Přišlo mi, že jsem na návštěvě u nějakých známých. Bylo to opravdu moc příjemné.“