Honza prozradil největší problém se vztahy v MasterChefovi: K čemu se snížili někteří soutěžící?

Aktualizováno 11.07.2019


Mnoho lidí si neví rady ani se zapnutím sporáku. To se ovšem nedá říct o Honzovi, který navzdory svému handicapu dostal do trojice vyvolených, kteří se utkají o titul MasterChef Česko. Na rozdíl od svých kolegů byl v soutěži lehce indisponován. Lehce je ovšem v tomto případě důležité slovo, protože i když má namísto deseti prstů šest, na jeho schopnosti připravit lahodné, ba vynikající jídlo to rozhodně poznat není. Důkazem toho je jeho zasloužená účast ve finále!

Dvaadvacetiletý student, původem z Ivančic, si svůj handicap nijak nebere. Se šesti prsty se už narodil, což je dle jeho slov jakási výhoda. Byl tak zvyklý fungovat už odmala, takže pro něj bylo snazší naučit se dělat v podstatě cokoliv i s tímto omezením.

Zdroj: TV Nova

Když s odstupem vzpomíná na průběh soutěže, zmiňuje osudnou makrelu, která mu pěkně zavařila. Nelítostní porotci ho za jeho zásadní pochybení poslali domů. Dostal ale druhou šanci – pokus dokázat, že chybami se člověk učí, se zdařil a Honza byl rázem zpět ve hře.
Zdroj: TV Nova

Na rozdíl o Lei, která si své kolegy pochvalovala a ráda by se s nimi vídala i po skončení soutěže, Honza se slovy chvály šetřil. „Já jsem si s každým úplně nesedl. Někteří byli neupřímní, donášeli a to se mi nelíbí. S takovými lidmi nechci trávit čas.“ Hodnotí z druhého úhlu pohledu zákulisí soutěže.


A co by vzkázal svým fanouškům? Na to se podívejte ve videu!
Zdroj: TV Nova

Více o soutěžících se také dozvíte na FacebookuInstagramu MasterChef Česko.
Velké finále sledujte ve středu ve 21:30 na TV Nova!