Honza by byl nejradši, kdyby MasterChefa vyhrála Lea! Může za to podivná dohoda

Aktualizováno 12.07.2019


Komu fandí soutěžící z TOP16 jsme již prozradili. Největší podporu má u bývalých soupeřů Honza a v závěsu za ním je na druhém místě Kristína. Teď přišla ale řada na to odhalit, komu přejí vítězství Lea, Honza a Kristína mezi sebou!

Málokdo by na začátku tipoval, že se sympatická barmanka Lea může probojovat až do velkého finále. Nedůvěřiví k ní byli nejen porotci, ona sama, ale i Kristína: „Před nějakou dobou bych řekla, že to přeju nejvíc Honzovi, ale uvědomila jsem si, jak se Lea v této soutěži zlepšila. Ze začátku jsem ji nebrala jako velkou konkurentku,“ prozradila sedmnáctiletá studentka.

Zdroj: TV Nova

Ani Lea nespecifikovala, kdo by si vítěznou trofej zasloužil nejvíc: „Přeju to každému jednomu z nás. I když vyhraje Honza nebo Kristína, tak s nimi budu slavit.“ A právě oslava se stala parametrem Honzova rozhodování: „Vzhledem k tomu, že jsme se dohodli, že ten kdo vyhraje, pozve celou šestnáctku na party, tak bych chtěl, aby vyhrála Lea, protože ta party bude asi zajímavější,“ pověděl Honza s úsměvem na rtech. Nakonec se nám ale podařilo zjistit, koho by označil za MasterChefa, kdyby nebral v potaz závěrečný večírek.

Byla by to podle něj Lea, nebo Kristína? Na to se podívejte nyní ve videu! Velké finále sledujte ve středu 12. června v půl desáté večer na TV Nova.