O výhře Kristíny rozhodl maličký detail! Porotci MasterChefa prozradili, co bylo stěžejní

Aktualizováno 12.07.2019


Grandiózní finále prestižní kuchařské show MasterChef Česko je za námi! Byla to dlouhá, ale krásná cesta, kterou si užili nejen soutěžící, ale také porotci. Jak vnímají slavnostní zakončení oni a co rozhodlo v Kristíny prospěch?

Ačkoliv natáčení finálního dílu bylo bezesporu velmi náročné, stálo za to! „Ta jídla byla opravdu delikátní. Všichni tři soutěžící si pro nás připravili taková jídla, že nás to úplně dostalo,“ nemohli si vynachválit závěrečné vaření porotci. Podle nich se všichni tři soutěžící, kteří se probojovali do posledního kola, ve svém počínání neskutečně zlepšili. „Já už jsem neviděl tři amatéry, já viděl tři profesionály. Tohle nemělo s amatérským vařením nic společného. Neskutečně jsem si to užil,“ pronesl na adresu Kristíny, Lei a Honzy letošní Zlatý kuchař Přemek Forejt.

Zdroj: TV Nova

Podle porotců podali všichni tři naprosto vyrovnané výkony a rozhodování o výběru vítěze tak pro ně bylo opravdu složité. Přesto ale vědí přesně, kdy přišel zlom, který rozhodl: „Ten dezert Kristínky byl opravdu famózní, po tom už jsme věděli,“ prozradil Honza Punčochář. Ačkoliv mladičká studentka peče dorty na zakázku, v soutěži se jí ve sladkých výzvách lepila smůla na paty a doposud v žádné výzvě se jí nepovedlo upéct dezert, který by porotce dostal do kolen. I to porotci dokázali ocenit. „Všechny tři dezerty byly skvělé,“ zastal se nakonec Přemek ostatních dvou finalistů.

Co dalšího prozradili porotci o posledním díle MasterChefa? Na to se podívejte ve videu.

A devatenáctého června se těšte na první díl speciálního pořadu, ve kterém vám prozradíme, jak se soutěžícím MasterChefa daří dnes, a jak vaří ve svém reálném prostředí bez časového limitu a dohledu kamer. První, koho navštívíme, bude vítězka třetí řady – Kristína Nemčková!

TV Nova