Vítězka MasterChefa uzavřela před soutěží s tátou sázku. Jde o velký balík peněz!

Aktualizováno 13.07.2019


Vítězkou třetí řady amatérské soutěže kuchařů je teprve sedmnáctiletá studentka obchodní akademie Kristína Němčková. O titul nejlepšího amatérského kuchaře a půl milionu korun se utkala se svými talentovými kolegy- Honzou Vorelem a Leou Skálovou. Co na sebe prozradila v živém streamu?

Kristína ve čtvrtečním streamu odpovídala na vaše dotazy a také přiznala, že před začátkem soutěže jí tatínek moc nevěřil. Po prvním castingu, kdy Kristína postoupila díky výborné kachně s batátovým pyré hned do finálové šestnáctky soutěžících, uzavřela sázku se svým tatínkem. Ten se ji snažil udržet nohama na zemi a připravoval ji na to, že v soutěži budou mnohem zkušenější kuchaři, než je ona sama.

„To mě naštvalo a podepsali jsme papír, že když to vyhraju, tak mi zaplatí dvojnásobek výhry“. Kristína však jasně říká, že žádné peníze od tatínka nechtěla. Po soutěži vydala kuchařku, kterou bere jako rodinný projekt, a je moc vděčná, že jí rodiče v tomto velmi pomohli.

Dále Kristína v livestreamu mluvila o svých pocitech hned po finálovem večeru. „Myslím, že jde vidět, že jsem to opravdu nečekala. Během vyhlášení jsem byla úplně v klidu, všechno ze mě opadlo, že už je všechno u konce, a byla jsem šťastná, že se mi ta finálová jídla povedla. Snad poprvé jsem viděla brečet i tátu.“

Jak Kristína naloží s výhrou a co plánuje do budoucna? Celý rozhovor najdete ve videu!