VIDEO: Úspěchy i průšvihy Lei v MasterChefovi. Pamatujete si je všechny?

Aktualizováno 13.07.2019


Lea Skálová se ve velkém finále MasterChefa postavila po boku Kristíny a Honzy. A ačkoliv to v soutěži dotáhla až do poslední etapy, její cesta za vysněným titulem, který nakonec připadl sedmnáctileté Kristíně, byla velmi trnitá. Připomeňte si všechny přešlapy ale i úspěchy Lei Skálové od castingu až po slavnostní zakončení.

Červenovlasá barmanka přišla před několika měsíci do kuchyně MasterChefa a svým nehynoucím optimismem a širokým úsměvem rozzářila všechno kolem sebe. Ačkoliv to nebyla její osobnost a veselá povaha, co ji dostalo až do finále, svým pozitivním přístupem zdobila soutěž až do jejího konce.

Zdroj: TV Nova

I když se jako jediná z finálové trojky dostala do závěrečné fáze kuchařské show bez toho, aniž by byla ze soutěže vyřazena, velkých průšvihů stihla udělat víc než dost. Kdo by zapomněl na její kuřecí lízátka nebo knedlo vepřo zelo? Na svém kontě má samozřejmě také exkluzivní pokrmy, které porotce přesvědčily o tom, že právě Lea si zaslouží být ve velkém finále. A k výhře opravdu neměla daleko!

Připomeňte si ty nejdůležitější okamžiky Lei Skálové v soutěži MasterChef Česko ve videu.