VIDEO: Jak to má Honza po MasterChefovi s holkama?

Aktualizováno 14.07.2019


Ve velkém finále kuchařské soutěže MasterChef Česko se Honza Vorel utkal se svými kolegyněmi, Kristínou Nemčkovou a Leou Skálouvu. I když se nakonec nestal vítězem soutěže, tak přesto na finálový večer vzpomíná velmi hezky. Zajímá vás, zda tento sympatický mladý kuchař hledá přítelkyni, co plánuje v jeho kariéře dál, nebo jaký je vztah s jeho kolegy ze soutěže? Na to a mnohem více odpověděl v pátečním streamu!

I když se mu soutěž MasterChef Česko vyhrát nepodařilo, Honza Vorel už má našlápnuto ke slibné kariéře. Od června pracuje v olomoucké restauraci Entrée Přemka Forejta, nejmladšího porotce soutěže. Kromě toho, že se přestěhoval do Olomouce, mu soutěž změnila život i v jiných věcech. Honza je stále nezadaný, ale říká, že díky soutěži je seznamování mnohem jednodušší. Takže pokud se vám mladý kuchař líbí, tak není nic ztraceno!


Honza také promluvil o jeho vztahu s Petrem, který je často rozebíraný. Říká, že si nesedli od vysílání dílu ze zabíjačky. „Ne, že bych ho neměl rád, jen jsme si nesedli“. Ale přiznává, že když šlo o vaření, tak zatnul zuby! Mnohem více o jeho účinkování v soutěži a jeho pocitech po skončení soutěže v livestreamu!