Ze svatby sešlo: Lea z MasterChefa teď má úplně jiné starosti

Aktualizováno 17.07.2019


Lea Skálová, finalistka MasterChef Česko, neoficiálně titulovaná skokanka soutěže, která se od castingu až po závěr kuchařské show posunula neskutečným způsobem, se zúčastnila živého vysílání, kde odpovídala na divácké dotazy. Za půl hodiny toho na sebe prozradila spoustu, mimo jiné i to, že svatba na plánu dne momentálně není.

Věčně usměvavá sympaťanda Lea popsala téměř týden po odvysílání velkého finále, jak vybírala menu, které naposledy servírovala porotcům. Inspirovat se nechala létem a svými oblíbenými ingrediencemi. Ze svých soupeřů, vedle kterých se ve finále postavila po boku, měla velkou radost. Navzájem se v průběhu show podporovali a Kristínka je podle ní talent, který se dlouho nezrodil ani v žádném sportu či jiném odvětví, tudíž se z její výhry těší.

Zdroj: TV Nova

Soutěž MasterChef Česko jí od základu změnila život, založila cateringovou firmu, se kterou začne naplno fungovat po létě. Díky své aktuální profesi barmanky má k této práci velmi blízko.

Zdroj: TV Nova

Bar ale nadobro neopustí. Otázkou spíš prý je, na které straně bude sedět. V živém vysílání prozradila i to, co ji vedlo k tomu vyměnit míchání koktejlů za stání u plotny. Změn se v Leině životě za poslední dobou událo spoustu. Největší z nich je ta, že svatbu se svým snoubencem, který ji požádal během natáčení přede všemi o ruku, už neplánuje.


Lea odpovídala v živém vysílání na dotazy diváků. Jaký je její recept na stále pozitivní energii? To a více zjistíte ve videu.