Využijte té pravé životní výzvy! Pohádková výhra a titul český MasterChef je na dosah

Aktualizováno 23.08.2019


Soutěž MasterChef Česko startuje novou řadu a hledá dalšího talentovaného kuchtíka, který se nebojí experimentovat a kombinovat zdánlivě nekombinovatelné. Jste právě vy tím, kdo má předpoklady pro to stát se nejlepším amatérským kuchařem Česka? Přihlaste se na casting a změňte svůj život!

Setkali byste se rádi osobně s porotci soutěže, vyhledávanými a oceňovanými šéfkuchaři a slyšeli jejich názor na vámi připravený pokrm? Toužíte po kariéře úspěšného šéfkuchaře či je vaším snem si otevřít vlastní bistro, kavárnu či restauraci?

Zdroj: TV Nova

Sledovali jste napjatě každý díl předchozí řady a v duchu jste si říkali, jak byste si s daným úkolem poradili vy sami? Nezalekli jste se ani těch nejkontroverznějších surovin a recepty na skvělé pokrmy vám naskakovaly v hlavě jeden za druhým? Pak jste nejspíš právě vy tím, koho hledáme!

Ať už je váš záměr přihlásit se do další řady MasterChef Česko jakýkoliv, prestižní celosvětová soutěž vám může pomoct! Pokud se ve vás ukrývá potřebná dávka odhodlanosti, odvahy, dovednosti vařit a schopnosti poučit se z vlastních chyb a zlepšovat se, neváhejte příliš dlouho a přihlaste se do čtvrté řady, dokud jsou dveře kuchyně, která mění lidské osudy, otevřeny.

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a můžete být zrovna vy tím, komu uznávaná amatérská soutěž, změní život.