Máte šanci? Kačka z MasterChefa prozradila, jak by měl vypadat její ideální partner!

Aktualizováno 06.08.2019


Katka Kolbová, půvabná inženýrka a cukrářka v jednom, už během natáčení soutěže MasterChef Česko přiznala, že partnera právě nemá a na životní lásku teprve čeká. Vydali jsme se za ní pár měsíců po skončení kuchařské show do Zlína a v její provozovně zjistili, co se u ní od té doby změnilo. Našla už druhou polovičku? Nebo si stále užívá života bez přítele?

Kateřina předvedla v oblíbené kuchařské show neskutečné výtvory. Nejednou jí porotci vysmekli takovou poklonu, o které snili všichni soutěžící. A Radka Kašpárka dostala dokonce na kolena! Co se týče pracovních nabídek, nemá si Katka rozhodně na co stěžovat. Pokud se ale jedná o vztahy, na svou pravou lásku stále čeká.

Zdroj: TV Nova

Mladá kráska však rozhodně netruchlí! Život si užívá naplno a cítí, že ten pravý je už někde blízko. A nezájmem netrpí určitě! To dokazuje právě i její provozovna plná květin a dárků od různých ctitelů. Jenže Kačka si dává dobrý pozor na to, s kým se stýká. Nerada by totiž někomu dávala plané naděje.

Vzhledem k tomu, že vynikající cukrářka žije zdravým životním stylem, ráda tráví čas ve fitness a je celkově velice aktivní, očekává to samé i u svého budoucího partnera. Kromě toho, že by měl mít kladný vztah ke sportu, má ale více požadavků. Jaké? A jak to měla Kateřina s předchozím vztahem? To a mnohem více zjistíte ve videu.

Zajímá vás, jak se Katce daří dnes? A jak se vypořádala s drsnou kritikou a hejtry? Pak se podívejte na upřímnou zpověď ZDE.