Rozhovor s vážně zraněným Filipem z MasterChefa: Vařit s jednou rukou nebude!

MasterChef: Filip Kuchler
Zdroj: TV Nova

Filip Kuchler (25) si vážně poranil ruku. Má z devadesáti procent přetrhané vazy a podle všeho bude nutná operace. K plotně se teď tedy FIlip dlouho nepostaví. Otevřeně promluvil o tom, co bude dělat dál a jak ke zranění přišel.

Zatím to vypadá, že bude mít Filip čtyři týdny ruku v sádře. Pokud to nepomůže, bude muset na operaci. Ortel padne ještě tento měsíc. Jak je na tom Filip nyní?
 

„Teď jsem na tom tak, že se psychicky srovnávám s mojí hloupostí a přemýšlím, jak vyřeším práci a tak. Jsem trochu závislý na autě, což teď řídit bohužel nejde.“
 

Pracovat ale rozhodně nepřestane, bude chodit pěšky a pokusí se vše zvládat s jednou rukou. Jak vlastně ke zranění přišel? „Každý má svůj způsob, jak se odreagovat. Někdo si dá cigaretu nebo kafe, někdo jde do posilovny, někdo se projít a vyřvat se. Já si rád bouchnu do boxovacího pytle. Ten den jsem si bouchl trošku unavenou nezpevněnou rukou a bylo to," řekl. Co pak následovalo?
 

„Bolela mě ruka, ale nedával jsem tomu velkou váhu. Až druhý den mě máma přemluvila jít na pohotovost. S dlahou se dalo ještě nějak pracovat, řídit a tak dál, ale cítil jsem, že ta ruka není v pořádku. Teď v sádře to je jiná káva. Každodenní rutinní činnosti jsou docela makačka,“ svěřil se Filip.
 

113

GALERIE: Filip Kuchler v MasterChef Česko

Zdroj: archiv

Filipova zlomená ruka

Hodnocení:


 

Jak se Filip srovnává s tím, že možná bude muset na operaci? „Mám za sebou tolik operací, takže nemám strach. Ale příjemné to není. Pořád je to dominantní ruka, jaké budou následky nedokážu říct. Věřím, že to bude ok.“ Takže s vařením nekončí?
 

Filip se svěřil, že vařit jednou rukou rozhodně neplánuje. Bude přežívat na rychlém občerstvení. Jinak tomu má být v budoucnu, až se mu ruka uzdraví. Jedním z jeho snů bylo vařit v rodinném kempu. Stále mu ještě nepřestávají chodit pracovní nabídky, a tak si s rozhodnutím dává na čas. O tom, jestli si začínající kuchař splní své sny, se rozhodne v následujících týdnech. Budeme mu držet pěsti!

 

Nepřehlédněte:

MasterChef mi změnil život, říká Dominika. Semifinalistka soutěže už nestuduje, ani nežije v Česku!

Miroslav Kalina o novém českém MasterChefovi: Ty prachy utratí hned! Je jasné, za co

TV Nova