ZÁSADNÍ ZLOM v kariéře Romana Kotláře: Vítězství v MasterChefovi mu změnilo život, prosadil se!

Zdroj: TV Nova

Roman Kotlář je vítězem soutěže MasterChef Česko. Ani dva roky od ukončení show se v jeho životě nepřestávají dít velké změny. Nyní nastala ta největší, která mu od základu změní život!

Zanedlouho to budou dva roky, co Roman porazil všechny své soupeře a vybojoval si titul MasterChef Česko. Už je to poměrně dávno, a tak všechny jistě zajímá, co se u něho změnilo. „Už je to poměrně dlouhá doma, takže to už nechci brát jako výchozí bod změn, ale každopádně to je tak, že od začátku února už nebudu učitel, takže to je ta největší změna.“

Masterchef – Roman Kotlář - 7
Zdroj: TV Nova

Roman prozradil, že se hodlá věnovat právě vaření. To je úžasná zpráva nejen pro jeho fanoušky, ale i všechny milovníky dobrého jídla. Způsobů, jak vařit, existuje spousta. Může někde pracovat jako kuchař, nebo vést vlastní restauraci. Pro co se rozhodl? „Ještě nevím, jakou formou to uchopím, ale když jsem se sám sebe ptal po těch všech honičkách, co bych vlastně chtěl, tak jsem zjistil, že se pak chci aspoň měsíc rozmýšlet,“
Masterchef – Roman Kotlář
Zdroj: oficiální zdroj
 
To je od něj velice zodpovědný krok. Další otázkou je, jakou kuchyni bude vařit. Bravurně zvládal jak českou klasiku, tak i zahraniční speciality. „Jsem známý tím, že mě nejvíce přitahuje česká kuchyně. Ale zvědavost mi nedá a v poznávání nových chutí budu zcela jistě pokračovat,“. Roman stále ještě váhá, kde a jak bude vařit. O nabídky ale rozhodně nemá nouzi. Například na rozhovor odpovídal během vaření pro luxusní bar, pro který připravoval úžasné degustační menu. Nejenže bylo vynikající, ale též lichotilo oku. O tom se sami můžete přesvědčit na fotkách v galerii!
19

GALERIE: Roman Kotlář

Zdroj: TV Nova

Masterchef – Roman Kotlář - 1

Hodnocení:


Pohledný MasterChef nechce nic uspěchat. Rozloučit se s profesí učitele tělocviku pro něj bylo zásadním krokem a s dalším si dá načas. Konečně bude mít dostatek prostoru na to, aby proměnil své sny ve skutečnost. Budeme mu držet palce!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
ČÍSLA Z MASTERCHEFA: Které suroviny spotřebovali soutěžící při vaření nejvíce? To překvapí

VIDEO: Jen pro silné povahy. Soutěžící v MasterChefovi si uřízla prst

TV Nova