GALERIE: Dominika z MasterChefa se svlékla. Ukázala i něco, co Facebook zakazuje

Dominika Kratinová ze soutěže MasterChef - 10
Zdroj: facebook.com

V kuchařské soutěži MasterChef Česko skončila na třetím místě, ale pokud by se vyhlašovala v kuchyni anketa miss, byla by žhavou adeptkou na vítězství. Není vůbec náhoda, že to Dominika zkoušela i jako modelka.

Dominika Kratinová byla bezesporu největším překvapením druhá řady soutěže MasterChef. Nikdo od mladé holky, od trochu paličaté studentky nečekal, že se probije až do semifinále. Ale kráska několikrát ukázala, že má k vaření vztah, ze si umí poradit ve vyhrocených situacích a že se nebojí experimentovat. Byla hodně živým důkazem, že zkušenosti vždy nejsou to nejdůležitější.
 

V kuchařské soutěži MasterChef Česko skončila na třetím místě, ale více než umístění se rozebírala její vyhrocená rivalita s finalistkou Lucií. Všiml si však někdo, jak Domča vypadá? Všiml si někdo, že je opravdu krásná?

19

GALERIE: Dominika Kratinová ze soutěže MasterChef

Zdroj: facebook.com

Dominika Kratinová ze soutěže MasterChef - 2

Hodnocení:

Není divu, že si Dominiky brzo všimli i v módním světě a nafotila si pár fotosetů. Nyní už bývalá studentka vypadá opravdu úžasně. Jak můžete vidět na fotografiích, opravdu se nestydí. Na snímcích z dovolené se dokonce nafotila "nahoře bez". A co ji tam vykukuje? To by na Facebooku asi neprošlo.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dominika z MasterChefa se naštvala a promluvila. Nenávist? Nůž do zad? Bylo to úplně jinak

CHCE TO HLAVNĚ POKORU. Co vzkázal šéfkuchař Marek Fichtner vítězi Jiřímu? Budete se divit!

TV Nova