Chcete vařit jako MasterChef? Na pultech knihkupectví se objevila unikátní kuchařka s recepty z pořadu!

Vánoční kuchařka MasterChef
Zdroj: TV Nova

Sledovali jste kuchařskou show MasterChef Česko a chtěli byste si vyzkoušet vařit jako finalisti pořadu, nebo dokonce sami porotci? Nyní máte jedinečnou příležitost. Už v těchto dnech najdete ve vybraných knihkupectvích kuchařku MasterChef Česko kniha receptů!

Kuchařka obsahuje nejúspěšnější pokrmy, které soutěžící ve svém boji o titul připravili. Čekají na vás nápadité předkrmy, exotické i tradiční hlavní chody a lahodné dezerty. Můžete se těšit na kompletní finálové menu vítěze soutěže Jiřího Halamky, a to od výborného jehněčího brzlíku přes daňčí hřbet až po sladkou tečku – pěnu z kozího jogurtu a mascarpone. Vyzkoušet si můžete ale i zajímavé recepty z jednotlivých epizod a vyřazovacích kol.

Jiří s kuchařkou
Zdroj: TV Nova

V knize najdete exkluzivní kuchařské postupy porotců soutěže, šéfkuchařů Marka Fichtnera, Miroslava Kaliny a Marka Raditsche, a jejich hostů. Díky nim si můžete připravit dokonalé rizoto s lesními houbami a lanýžem, provensálskou rybí polévku, hovězí žebra s bramborovým suflé nebo francouzskou makronku.

Kuchařka MasterChef
Zdroj: TV Nova

S touto skvělou kuchařkou budete i vy vařit jako MasterChef! Díky televizi Nova ji také můžete vyhrát! Zapojte se do soutěže ZDE!

Podívejte se na seznam prodejen, kde si kuchařku můžete koupit!

Seznam prodejen MasterChef
Zdroj: TV Nova

Nepřehlédněte:

CHCE TO HLAVNĚ POKORU. Co vzkázal šéfkuchař Marek Fichtner vítězi Jiřímu? Budete se divit!
Miroslav Kalina o novém českém MasterChefovi: Ty prachy utratí hned! Je jasné, za co

Tony Duran