Makronka je absolutně nedopečená a krém má hrudky! Kdo další opustil soutěž MasterChef Česko?

Aktualizováno 7.9. 2016 08:37
MasterChef 2016: Soutěžící
Zdroj: TV Nova
Témata:

Pondělní MasterChef Česko byl ve znamení vaření podle předlohy samotných porotců. Komu se to nepodařilo, měl za úkol upéci křehkou makronku. A že to dalo soutěžícím pořádně zabrat!

*** PŘEHRAJTE SI ZDARMA 7. DÍL SHOW MASTERCHEF***

 

I když byste to do něj určitě neřekli, nejlépe se makronka povedla kytaristovi Honzovi.

 

"Až jednou půjdu do cukrářskýho důchodu," řekla mu známá cukrářka Iveta Fabešová, "tak vy půjdete místo mě. Je fakt skvělá!"

 

Honza to očividně také nečekal. "Pochvala poroty mně úplně vyrazila dech, já jsem strašně rád. To, co řekla Iveta, byla pro mě čest!"

 

Druhou nejlepší makronku upekla Lucie. S Honzou se tedy společně stanou v příštím díle kapitány, stejně jako tomu bylo v předminulém díle.

 

Tři soutěžící naproti tomu naservírovali velké zklamání. Dominika, Radka a Pavel. Marek Raditsch ohodnotil Pavlovu makronku přece jenom o fous lepší, a tak Pavel postoupil dál.

 

"Spadl mi obrovský kámen ze srdce, to snad bylo slyšet," okomentoval to.

 

Naproti tomu od něj Radka a Dominika uslyšely nelichotivou poznámku: "Radko, Dominiko - pakliže má něco mouku, nemůžete to hostům podávat syrové!"

 

Radka dopředu tušila, že soutěž opustí. "To že jsem vyletěla na makronkách, není žádná ostuda, protože já fakt sladký nesnáším," okomentovala svůj odchod.

 

15

Galerie: Kdo nepostoupil v pondělním díle

Zdroj: TV Nova

MasterChef Česko: Soutěžící

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 
 

ZPOVĚĎ Kateřiny z MasterChefa: Anorexie mi ničila život!

 

EXKLUZIVNÍ REPORTÁŽ: Hodný taťka! Takto přísného porotce MasterChefa Marka Fichtnera neznáteSoutěžící Lucii fandí celá rodina. A že jich je! Tohle jsou oni!

TV Nova